Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 13d. 15:50

Sportininkai, sukluskite: registracijai į „LG OLED FIFA Baltic Cup eSports“ turnyrą liko kelios dienos

FIFA
Projekto partnerio nuotr. / Šis išbandymas – pirmasis Baltijos šalių jungtinis „FIFA20“ ir „FIFA21“ turnyras

„FIFA“ franšizės entuziastų nekantriai lauktas metas atėjo – atsiradus naujajam kompiuteriniam žaidimui „FIFA21“, „LG Electronics“ (LG) kartu su GOEXANIMO skelbia pirmąjį Baltijos šalių jungtinį „FIFA20“ ir „FIFA21“ turnyrą „LG OLED FIFA Baltic Cup“. Turnyro finalas įvyks jau lapkričio 29 d., o geriausiam futbolininkui atiteks naujasis „LG OLED 48 'CX“ serijos televizorius, sukurtas specialiai žaidimams.

Dėl visą pasaulį sukausčiusios neeilinės situacijos atšaukus daugumą sporto renginių, šioje bendruomenėje „eSports“ tampa vis populiaresniu reiškiniu. Elektroniniai sporto turnyrai suteikia privalumą tapti dalyviu ar žiūrovu nepriklausomai nuo varžybų veiksmo vietos.

Pastaraisiais metais „LG“ ypatingą dėmesį skyrė naujausių žaidimo technologijų integravimui į televizorius, o šie sprendimai gali stipriai pagerinti „eSports“ žaidėjo našumą.

Norėdami išbandyti jėgas „LG OLED FIFA Baltic Cup“ finale ir kovoje dėl naujojo televizoriaus, žaidėjai savo gebėjimus turės įrodyti kvalifikaciniame turnyre. Kiekvienoje iš Baltijos jūros regiono valstybių vyks du kvalifikaciniai turnyrai – po vieną „XBOX One“ ir „PlayStation 4“ platformose. Kvalifikacinis „XBOX One“ turnyras pasibaigė, todėl nepamirškite užsiregistruoti į „Playstation 4“!

Kvalifikacinių turnyrų dalyviai juose dalyvauti gali nemokamai. Lietuvos „Playstation 4“ kvalifikacijos turnyras vyks lapkričio 18 d. Registracija į šį „eSports“ entuziastų išbandymą vyks iki lapkričio 17 d., 23.59 val., interneto svetainėje Goexanimo.lv.

Finaliniame turnyre susigrums šeši geriausi vieną iš kvalifikacinių turnyrų laimėję žaidėjai. Žaidimo formatai yra „Best-of-One Round-Robin group stage“, „Grand final“ bei „3rd place decider“.

Finalo dalyviams visam turnyro laikui bus suteikta žaidimo „FIFA21“ kopija ir taip pat finalo platforma „XBOX One“. Vertingus „LG“ įsteigtus prizus laimės ne tik turnyro dalyviai, bet ir aistruoliai prie ekranų.

Remiamas turinys
Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/