Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 9d. 11:34

Sukčiavimu įtartas „Warzone“ žaidėjas transliaciją pradėjo su 5 kameromis

Charlie „MuTeX“ Sauoma
Charlie „MuTeX“ Sauoma
Charlie „MuTeX“ Sauoma, transliacijos metu darbalaukyje parodęs sukčiavimui naudojamą programėlę „Cronus“, surado būdą įtikinti žiūrovus savo nekaltumu. Jis pradėjo transliaciją su 5 kameromis, kurios rodo jo žaidimą įvairiais skirtingais kampais.

Savaitės pradžioje žaidimų transliuotojas „MuTeX“ buvo apkaltintas sukčiavimu „Call of Duty: Warzone“ žaidime, kai jo ekrano darbalaukyje buvo pastebėta programėlė „Cronus“.

„MuTeX“ transliacijos nuotr./„Cronus PRO“ programėlė
„MuTeX“ transliacijos nuotr./„Cronus PRO“ programėlė

Ši programėlė gali būti naudojama kaip sukčiavimo priemonė įvairiuose konsolių žaidimuose. Joje galima įsirašyti įvairių sukčiavimo kodų, kurie leidžia sumažinti šaudomo ginklo atatranką arba leidžia lengviau pataikyti į oponentus.

Iškart po kaltinimų kūrėjas įkėlė paaiškinimų vaizdo įrašus, kuriuose teigė, kad ankstesniuose „Call of Duty: WW2“ turnyruose labai dažnai žaidėjai naudodavo būtent „Cronus“ įrangą, nes būtent su ja prijungus valdiklį turėdavai stabilesnį signalą nei su įprastu „bluetooth“ ryšiu.

VIDEO: Explaining the situation

Taip pat po šių pareiškimų „MuTeX“ norėjo galutinai įrodyti žiūrovams, kad nėra sukčius, tad transliaciją pradėjo net su 5 kameromis, kurios rodė jį iš visų kampų.

„MuTeX“ transliacijos nuotr./5 kamerų vaizdas
„MuTeX“ transliacijos nuotr./5 kamerų vaizdas

Sukčiavo žaidėjas, ar ne – sužinoti tikrai sunku. Visgi pasidalintos priežastys, kodėl programa buvo rasta, ir kitų profesionalų pritarimas leidžia teigti, kad tai buvo tiesiog vienas didelis nesusipratimas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/