Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 11 12, 19:26

Tikroji Kinijos milžinės „Tencent“ aukso kasykla – žaidimai mobiliesiems įrenginiams

Kinijos kompanija-milžinė „Tencent Holdings“ ketvirtadienį išleido trečiojo metų ketvirčio ataskaitą, kurioje pranešama apie kaip reikiant išaugusį pelną iš internetinių žaidimų.
„Tencent“
„Tencent“

Kompanija per trečią 2020-ųjų ketvirtį iš viso uždirbo net 18.9 milijardo JAV dolerių. Palyginus su šiuo laikotarpiu 2019-aisiais, „Tencent“ pelnas išaugo 29 procentais.

Palyginus su praėjusiais metais, „Tencent“ pajamos iš internetinių žaidimų yra išaugusios net 45 proc. Pasak kompanijos, prie to smarkiai prisidėjo nauji mobilieji žaidimai „Peacekeeper Elite“ bei „Honor of Kings“, neseniai pamušęs 100 mln. žaidėjų per vieną dieną rekordą.

Dėl stipriai išaugusių pajamų „kalti“ ne tik regioniniai žaidimai, bet ir tokie garsūs pavadinimai kaip „PUBG Mobile“ bei „Clash of Clans“.

Žaidimai mobiliesiems per trečiąjį metų ketvirtį „Tencent“ sugeneravo 4.92 mlrd. dolerių, skirti kompiuteriams – 1.76 mlrd.

Grynas kompanijos pelnas trečiąjį ketvirtį buvo 5.88 mlrd. dolerių. Palyginus su šiuo 2019-ųjų ketvirčiu, užfiksuotas įspūdingas 85 proc. prieaugis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą