Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 21d. 20:19

„Timechasers“ organizacijos gretose – naujas rėmėjas

„Timechasers“ CS:GO komanda
„Timechasers“ nuotr. / „Timechasers“ CS:GO komanda

Vos praūžus „BESL Pro“ lygos finalams, „Timechasers“ esporto organizaciją papildė naujas rėmėjas – pasirašyta sutartis su įmone „ITwork“.

Nuo 2017-ųjų metų „ITwork“ užsiima kompiuterių surinkimu. Šiais metais įmonė pradėjo ir elektroninę prekybą, kurios kataloguose – itin platus „Gaming“ prekių asortimentas, todėl nenuostabu, kad nuo šiol „ITwork“ ženklas atsirado ir esporto scenoje.

„Džiaugiuosi, kad vis daugiau įmonių domisi elektroniniu sportu ir ieško galimybių save realizuoti šioje sferoje. Bendradarbiavimas su „ITwork“ yra itin svarbus, kadangi tai atveria daugiau galimybių ir gali paspartinti mūsų, kaip elektroninio sporto organizacijos, augimą. Tikimės, kad pateisinsime vieni kitų lūkesčius ir užmegsime glaudžius ir ilgalaikius santykius, kas padės garsinti patį elektroninį sportą Lietuvoje“ – kalbėjo „Timechasers“ organizacijos vadovas Julius Parnavas.

„Timechasers“ nuotr./„Timechasers“ gretose - naujas rėmėjas
„Timechasers“ nuotr./„Timechasers“ gretose - naujas rėmėjas

„Kiekvieną dieną konsultuojame kompiuterinių žaidimų žaidėjus bei surenkame kompiuterius pagal jų pageidavimus, net jei tenka taikytis prie konkrečių žaidimų. „ITwork“ kolektyvas jau nuo seno prijaučia esportui, todėl smagu matyti, kad „Timechasers“ prisideda prie jo augimo Baltijos šalyse bei garsina Lietuvos vardą Europoje, – kalbėjo „ITwork“ atstovas Edvinas Aksomaitis. - Neseniai atidarę elektroninę parduotuvę, matome perspektyvas dirbdami kartu su šia elektroninio sporto organizacija, ypač esant tokiam sparčiam esporto augimui pasaulyje. Mes pasistengsime suteikti sąlygas šiai komandai dar labiau tobulėti ir siekti aukštų rezultatų“.

Praeitą savaitgalį „Timechasers“ komanda rungėsi Rygoje vykusiuose „BESL Pro“ CS:GO turnyro finaliniuose etapuose. Savo kelionę lietuviai baigė pusfinalyje, kuriame nusileido čempionų titulą sėkmingai apgynusiai „Akatsuki“ ekipai.

Laiko poilsiui po „BESL Pro“ turnyro „Timechasers“ CS:GO komanda neturėjo – šią savaitę jų laukė 2 susitikimai „ESEA EU Intermediate lygoje": Vasario 19 dieną po pratęsimo įveikta viena populiariausių merginų komandų pasaulyje – „WeRunThisPlace“, o Vasario 20 dieną nusileista „Blink“ komandai iš Albanijos. Šį savaitgalį lietuvių vėl laukia išvyka į Rygą, kur vyks GOEXANIMO esporto baro organizuojamas dviejų dienų CS:GO turnyras. Kitą savaitę laukia dar 2 susitikimai „ESEA EU Intermediate lygoje, kurioje su 10 pergalių ir 2 pralaimėjimais „Timechasers“ užima 5-ą vietą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį