Dabar populiaru
Publikuota: 2021 gegužės 30d. 12:02

Topo Centro „Amber Clutch by OMEN“ pusfinalininkai „loot“

„Loot“
„Loot“
Pirmoje vietoje reguliarųjį Topo Centro „Amber Clutch by OMEN“ lygos sezoną pabaigę „loot“ žaidėjai pradeda pasiruošimą lygos pusfinaliams. Jau ganėtinai ilgai kartu žaidžiančios komandos kapitonas Albinas „tooi“ Šeputis pasidalino nuomone apie praėjusį sezoną ir prakalbo apie būsimą dvikovą su „EoN“.

Retas atvejis Lietuvoje, bet „loot“ komanda kartu žaidžia jau daugiau nei metus su ta pačia sudėtimi, kuria pasirodys ir Topo Centro „Amber Clutch by OMEN“ lygos pusfinaliuose. Komanda, anksčiau žaidusi „creep gaming“ vardu, yra sudaryta iš individualiai tikrai gabių žaidėjų, kurie nors tarptautiniu lygiu dar neparodė savo potencialo, Lietuvoje daugumoje turnyrų jie visada baigia auksčiausiose pozicijose.

Reguliarųjį Topo Centro „Amber Clutch by OMEN“ lygos sezoną „loot“ baigė pirmoje pozicijoje. Sezoną komandos kapitonas įvertino labai teigiamai: „Vertinu tikrai gerai. Kai esame užsivedę tai rodome gerą žaidimą. Taip pat pastebėjau, kad mums gan neblogai sekasi žaisti prieš lietuviškas komandas.“

Pusfinalyje „loot“ susitiks su „EoN“ ekipa, kurie sezoną užbaigė ketvirti. „Iš tiesų šiek tiek nustebino „EoN“ pasirodymas reguliariajame sezone, bet laukia rimta kova“ – komentavo „tooi“.

Sekmadienį, gegužės 30 dieną, Esports namai „Twitch“ paskyroje „loot“ susitiks su „EoN“ komanda 18:00. Pirmasis pusfinalis tarp „GRAZHtAS“ ir „Bleiz“ prasidės 15 valandą.

„loot“ komandos sudėtis:

  • Ąžuolas „AwwEzz“ Misevičius
  • Gytis „Ryu“ Glušauskas
  • Albinas „tooi“ Šeputis
  • Vilius „tAk“ Keserauskas
  • Ernestas „yakuza“ Veržinskis

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/