Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 16d. 11:27

„Topo Centro“ – HP taurės finalas – jau šį sekmadienį!

Topo centro – HP taurė
Topo centro – HP taurė

Counter Strike: Global Offensive turnyras „Topo Centro“ – HP taurei laimėti artėja, šį sekmadienį 4 geriausios komandos varžysis ne tik dėl garbės ir pripažinimo, bet ir dėl nuostabių OMEN ir HP prizų.

Counter Strike: Global Offensive turnyro „Topo Centro“ – HP taurei laimėti finalas įvyks spalio 18 dieną ir jame dalyvaus keturios visus atrankinius išbandymus išlaikiusios komandos. Komandos varžysis BO3 formatu, kas reiškia, jog laimėtojas bus aiškus po trijų match‘ų skirtinguose žemėlapiuose (iš competative žemėlapių sąrašo).

Pagrindinius šio turnyro prizus įsteigė „Topo centras“ su partneriu HP:

  • „HP 25x“ monitorius kompiuteriniams žaidimams.
  • „OMEN by HP Headset 800“ ausinės su mikrofinu.
  • „OMEN by HP TCT 15 Backpack“ kuprinės.

OMEN specializuojasi technikoje skirtoje kompiuteriniams žaidimams, tad prizai tikrai verti dėmesio. Pagrindinis prizas laimėjusios komandos nariams – „HP 25x“ monitorius kompiuteriniams žaidimams 144HZ atnaujinimo sparta, aukštais kontrasto, spalvų atkūrimo bei 25 colių įstrižaine. Su tokiu monitoriumi kitų pergalių siekti bus dar lengviau ir smagiau. Po vieną „HP 25x“ monitorių gaus kiekvienas laimėjusios komandos narys, nereiks mesti burtų, kuriam komandos nariui atiteks prizas! Kitų prizinių vietų laimėtojai taip pat gaus po „OMEN by HP Headset 800“ ar „OMEN by HP TCT 15 Backpack“ kuprinę. Be to, ESET ne tik finalo, bet ir visiems dalyviams iš 164 komandų dovanoja metinę antivirusinės programinės įrangos narystę!

Spalio 18 d., sekmadienį, 11 valandą, stebėkite kovą dėl taurės 15min portale, Youtube, Twitch, Esports namai Facebook kanaluose!

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:14
01:53
23:12

Esports namai

URBAN˙/