Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 16d. 15:52

Už tyčinį serijos pralaimėjimą nubausti du „Valorant“ profesionalai

„Valorant“ draudimas
15min nuotr. / „Valorant“ draudimas
Rugsėjo 22 dieną vykusiame „Epulze's Royal SEA“ taurės turnyre susitiko „BlackBird Ignis“ ir „Resurgence“ komandos. Du komandos „Resurgence“ žaidėjai žinojo rungtynių baigtį dar prieš prasidedant serijai – jie turi pralaimėti.

„Resurgence“ žaidėjas Malcolm „germsg“ Chung turnyro metu sugalvojo lažybų punkte pastatyti už priešininkų komandos pergalę, o jo komandos draugas Ryan „Dreamycsgo“ Tan pasirūpino pinigais, kurie turėjo būti pastatyti.

Kiti komandos draugai tai žinojo, bet vis tiek stengėsi nepralaimėti mačo. Visgi jie apie tai nepranešė nei savo vadovams, nei „Valorant“ turnyro organizatoriams, kadangi teigė bijantys prarasti savo kontraktus ar būti kitaip nubausti. Anksčiau minėti žaidėjai netgi bandė papirkti kitus komandos draugus tačiau jie pinigų atsisakė.

Abu žaidėjai buvo nubausti trijų metų draudimu žaisti bet kuriame „Valorant Champions Tour“ turnyre, o praėjus tam laikotarpiui galimai turės didelių problemų norėdami susirasti komandą.

Kiti komandos nariai gavo mažesnes bausmes, kadangi atskleidė tyrimui daug reikalingos informacijos. Jie buvo nubausti nuo 6 mėn iki vienerių metų draudimu žaisti „Valorant Champions Tour“ turnyruose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/