Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 05, 12:57

„Verse“ lyga – lyderių permainos ir svarbiausi mūšiai

„League of Legends Verse“ sezonas perkopė į antrąją sezono dalį. Lieka vis mažiau ir mažiau turų iki atkrintamųjų varžybų, o turnyrinėje lentelėje vyksta esminiai pokyčiai.
„LEAGUE OF LEGENDS VERSE“ lyga
„LEAGUE OF LEGENDS VERSE“ lyga

Šį trečiadienį sužaisti penktasis ir šeštasis etapai „Verse“ lygoje. Tai reiškia, jog liko tik keturi susitikimai kiekvienai komandai iki pusfinalių. Labai svarbios dvikovos vyko paskutiniame pirmojo rato etape, kur tarpusavyje kovojo visos turnyrinėje lentelėje šalia esančios komandos, todėl po trečiadienio dvikovų įvyko daug pokyčių komandų sąstate.

Pirmajame žaidime „VRK“ pralaimėjo „TEAM ŽVĖRYNAS“, o tai reiškia, jog šių komandų bendras rezultatas tapo vienodas (abi turi po vieną pralaimėjimą), tačiau dėl tarpusavio pergalės pirmąją vietą perėmė „TEAM ŽVĖRYNAS“. Komanda „Pentagonas“ sugebėjo įveikti vis dar savo ritmą bandančius rasti „Kenty“ ir tapo vienvaldžiais trečioje vietoje. „Five Kings“ pralaimėjo prieš „Crab gamers“ ir vis dar su nuliu pergalių lieka lentelės dugne.

Šeštajame etape „Crab gamers“ bandė aplenkti „Kenty“ ir jiems pavyko. Po labai intensyvaus ir greito žaidimo, turnyro naujokai nustūmė praeito sezono čempionus į priešpaskutinę vietą turnyrinėje lentelėje. „TEAM ŽVĖRYNAS“ su „VRK“ nugalėjo atitinkamai „Five Kings“ bei „Pentagonas“, todėl didesnių pokyčių šie rezultatai neturėjo.

„League of Legends Verse“ lygos transliaciją stebėkite sekmadienį 19:00 „Esportsnamai“ „Twitch“ kanale.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą