Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 12d. 15:55

Vienas žymiausių pasaulio transliuotojų: „CS:GO yra šlamšto krūva“

„shroud“ transliacijos nuotr. /

Vienas iš žymiausių pasaulio transliuotojų Michaelas „shroud“ Gžešiekas savo kanalo transliacijoje „Counter-Strike: Global Offensive“ pažėrė negailestingos kritikos.

Vienas iš žymiausių pasaulio transliuotojų Michaelas „shroud“ Gžešiekas transliacijoje „Counter-Strike: Global Offensive“ pažėrė negailestingos kritikos.

Vienoje iš „Valorant“ transliacijų buvęs CS:GO profesionalas, žaidęs „Cloud9“ organizacijoje, iškoneveikė žaidimą dėl sukčiavimo, kai vienas iš jo fanų paklausė kodėl „shroud“ nežaidžia CS:GO.

„Mielai pažaisčiau CS:GO, jeigu jis būtų geras“, – replikavo M.Gžešiekas.

„Kiekvieną kartą, kai žaidžiu CS:GO, pasipila sukčiai su automatiniais nutaikymais, matymais kiaurai sienas, suknista antisukčiavimo sistema suknistai neveikia. Sukčiai turi viską – jie gali teleportuotis ir t. t. Visiška beprotystė ir šlamšto krūva“, – CS:GO koneveikė „shroud“.

Tuomet transliuotojas pareiškė, jog „Valorant“ už CS:GO šiuo metu yra žymiai pranašesnis.

„Pradedi žaisti, jautiesi užtikrintai. Sužaidi vieną partiją, tada kitą. Arba sekasi, arba ne, tačiau bent jau esi ramus, kad nesutiksi sukčiaujančių nevykėlių“.

„Shroud“ yra vienas žymiausių pirmojo asmens šaudyklių transliuotojų pasaulyje. „Twitch“ platformoje amerikietis turi beveik 9 milijonus, „Twitter“ tinkle – beveik 2 mln. sekėjų.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai