2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vienu geriausių CS:GO žaidėjų laikomas veteranas pastiprins atgimsiančią „Dignitas“ komandą

Nors iki sausio pabaigos nenusimato jokių CS:GO turnyrų, komandos tarpsezoniu ieško sudėtis pastiprinti galinčių žaidėjų.
Patrikas „f0rest“ Lindbergas
Patrikas „f0rest“ Lindbergas / „Scanpix“ nuotr.

Vienas iš plačiai aptariamų žaidėjų yra Patrikas „f0rest“ Lindbergas. Švedas nuo 2012-ųjų atstovauja komandai „Ninjas in Pyjamas“, tačiau dabar jo slapyvardis asocijuojamas su į esporto sceną sugrįšiančia „Dignitas“ organizacija.

„Dignitas“ komandoje „f0rest“ prisijungtų prie buvusių komandos draugų Adamo Fribergo, Richardo „Xizt“ Landstromo, Christopherio „GeT_RiGhT“ Alesundo bei klubo atrankai besirengiančio Hakono „hallzerk“ Fjaerliho.

Tuo tarpu „Ninjas in Pyjamas“ ekipa turėtų pasipildyti 22-ejų Timu „nawwk“ Jonassonu iš „GamerLegion“ organizacijos. Iki šiol „nawwk“ nežaidė profesionalioje komandoje, tad jam užpildyti po „f0rest“ išvykimo atsirasiančią skylę bus nelengva.

Galiausiai paskutinė šio trikampio dalis – „GamerLegion“ – yra pasiruošusi pasirašyti sutartį su dar vienu buvusiu „NiP“ žaidėju Williamu „draken“ Sundinu.

Panašu, kad „Ninjas in Pyjamas“ kitą sezoną išgyvens pereinamąjį laikotarpį, kai visą komandos branduolį keis kylantys talentai. Visgi netekus vertingos „f0rest“ patirties ir lyderystės, tikėtis titulų iš „NiP“ bus sunku.

Kur kas įdomiau turėtų atrodyti sugrįžtanti „Dignitas“ ekipa, kurioje garsių žaidėjų patirtis persipins su naujokų talentu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos