Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 3d. 13:47

Vilniuje duris atveria naujoji CyberX Arena!

CyberX arena
CyberX arenos nuotr. / CyberX arena
Visoje Lietuvoje žinomas sunkiaatletis, olimpietis Ramūnas Vyšniauskas toliau eina verslininko keliu. Jau šių metų rugpjūčio 7 dieną, 11 val. duris atveria jo naujasis verslas – visą parą dirbsiantis elektroninio sporto centras „CyberX Arena“. Atidarymo proga arena dovanoja net 2 dienas ir 2 naktis nemokamo žaidimo visiems atvykusiems!

„CyberX Arena“ tai tikra inovacijų bomba. Čia sau veiklos ras kiekvienas atvykęs. Užkietėję „gamer‘iai“ galės žaisti populiariausius ir mėgstamiausius žaidimus per profesionalių elektroninio sporto atstovų patvirtintus „BenQ“ monitorius, su net 240 hercų atnaujinimo dažniu ir specialiais valdymo įrankiais. Klientų patogumui yra naudojami specialūs, žaidimams pritaikyti „Logitech“ komponentai ir patogi, valdoma kėdė.

CyberX arenos nuotr./CyberX arena
CyberX arenos nuotr./CyberX arena

Norintys ypatingų patogumų, žaisti galės VIP kambariuose, dar kitaip vadinamuose „Boot Camp“. Kuriuose ras galingiausių specifikacijų VIP kompiuterius, turinčius naujosios kartos „GeForce RTX“ 3 serijos vaizdo plokštes su net 12 GB darbinės atminties. Šių kompiuterių darbą apdoroja naujausi „AMD Ryzen 7“ 8 branduolių procesoriai bei KINGSTON operatyvioji darbinė atmintis.

Sau vietą ras ir žaidėjai, darantys tiesiogines žaidimo transliacijas. „CyberX Arenoje“ bus įrengtas tiesioginių transliacijų kambarys, kuriame žaisti ir transliuoti galės žinomi elektroninio sporto žaidėjai arba elektroninio sporto žaidimo bei tiesioginio transliavimo karjeros siekiantys žmonės.

CyberX arenos nuotr./CyberX arena
CyberX arenos nuotr./CyberX arena

Taip pat „CyberX Arenos“ lankytojai čia ras ir naujausias „PlayStation 5“ konsoles, kurias šiuo metu įsigyti tikrai nėra paprasta. Prie kiekvienos konsolės bus po 2 pultelius, todėl bus galima žaisti ne tik vienam, bet ir dviem žaidėjam. Per šias konsoles lankytojai taip pat galės žaisti populiariausius, visų pamėgtus žaidimus.

CyberX arenos nuotr./CyberX arena
CyberX arenos nuotr./CyberX arena

Na ir didžiausios 2 naujienos, kurios „CyberX Arenoje“ atsiras nuo šių metų rugsėjo 1 dienos – tai įspūdingas „F-1“ simuliatorius bei „Kat Walk“ virtuali realybė. Patogus vairuotojo krėslas bei 3 monitoriai – ši kombinacija kiekvienam leis pasijusti tikru lenktynininku ir patirti įspūdingą greičio jausmą. O speciali virtualios realybės įranga privers pasijusti, lyg patekus į žaidimą. Žmogus galės eiti, tūpti, šokti, pasilenkti ir atlikti kitus veiksmus, tarsi, tikras žaidimo personažas.

Nenorintys žaisti, arba norintys pailsėti nuo žaidimų, galės prisėsti poilsio zonoje, atsigerti kavos ar gaivaus gėrimo bei suvalgyti užkandį. O besiilsint, per didžiulį projektorių galės stebėti elektroninio sporto transliaciją ar kitas tuo metu vykstančias rungtynes. „CyberX Arenoje“ taip pat bus organizuojami įvairūs turnyrai, bus galima švęsti gimtadienius ar kitas asmenines šventes.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu