Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

„Warcraft“ ir „StarCraft“ atgimimas: esporto turuose dalyvaus ESL ir „DreamHack“

Pajėgas sujungsiančios „Blizzard“, ESL ir „DreamHack“ ketina sugrąžinti senus gerus „StarCraft II“ ir „Warcraft III“ į didžiąsias esporto scenas.
„Warcraft III: Reforged“
„Warcraft III: Reforged“

Susitarime planuojama pertvarkyti „StarCraft II“ infrastruktūrą ir pristatyti „Warcraft III: Reforged“ turą.

Šiame trejų metų susitarime tarp „Blizzard“, ESL bei „DreamHack“ yra numatytas ir 4,6 milijono dolerių prizinis turnyrų fondas, iš kurių 1,8 mln. bus išdalinti pirmaisiais metais.

Vienas pagrindinių „StarCraft II“ pokyčių bus tai, jog pasaulio finalai vyks nebe „Blizzcon“ renginyje. Vietoje to, turnyras persikels į ikoninį „IEM Katowice“, kuris dažniausiai vyksta vasario pabaigoje – kovo pradžioje, ir yra vienas pagrindinių CS:GO sezono turnyrų.

2020-ųjų „StarCraft“ turas yra padalintas į etapus. Pirmiausia kovos vyks „Masters“ serijos turnyruose, kurių pabaigoje bus atrinkti 36 geriausi žaidėjai (11 iš „ESL Pro“ turo, 9 iš Korėjos ir 16 iš atrankinių varžybų), vyksiantys į pasaulio čempionatą „IEM Katowice 2021“ renginyje.

„StarCraft“ turas
„StarCraft“ turas

Pasak vedėjo Shauno „Apollo“ Clarko, „Blizzard“ daugiau nebeturės visiškos kontrolės „StarCraft II“ disciplinoje. Taip bus suteikta daugiau idėjinės ir kūrybinės laisvės ESL ir „DreamHack“ organizacijoms. Gerbėjams ir ekspertams tai turėtų išeiti tik į naudą.

Tuo tarpu „Warcraft III: Reforged“, kuris pasaulį išvys sausio 20-ąją, esporto turas jau yra rengiamas. Jis nebus toks didelis kaip „StarCraft“ ir turės keturis renginius, kurių pabaigą vainikuos metų gale įvyksiantis pasaulio čempionatas. Spėjama, kad šis turnyras vyks arba „Blizzcon“ renginyje, arba „DreamHack Winter“ turnyre (pagrindinis „DreamHack“ sezono renginys).

„WarCraft III“ pasaulio čempionate dalyvaus 16 žaidėjų, kovosiančių dėl 100 tūkst. dolerių prizinio fondo.

„Warcraft“ turas
„Warcraft“ turas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Reklama
„Rimi“ ir toliau mažina kainas pieno produktams – nuo metų pradžios vidutinis pokytis 16-26 proc.