2018 11 07

Rungtynių herojus – Roko Giedraičio tritaškių serija išplėšė ALBA pergalę

Rokas Giedraitis pademonstravo tikro lyderio savybes ir Europos taurės rungtynėse Turkijoje Berlyno ALBA nukovė Bursos „Tofas“ ekipą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Vokietijos klubas po pratęsimo šventė pergalę 106:101 (24:17, 28:15, 16:32, 24:28, 14:9).

R.Giedraitis ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikė tris tritaškius iš eilės ir išlygino rezultatą 92:92 bei išplėšė pratęsimą.

Iš viso lietuvis surinko 21 tašką, atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną kamuolį. R.Giedraičio sąskaitoje buvo net 29 naudingumo balai.

Berlyno klubas B grupėje su 5 pergalėmis ir vienu pralaimėjimu dalijasi 1-2 vietas su Krasnodaro „Lokomotiv“.

„Tofas“: S.Mejia 28, D.Garrettas 22, K.Weemsas 17, K.Kadji 12, B.Durmazas 10.

ALBA: R.Giedraitis 21, C.Chapmanas 15, N.Giffey ir J.Thiemannas po 14, M.Hermannssonas 11.