2019 10 19

ALBA su solidžiu R.Giedraičiu „Barcos“ atakų škvalo nesustabdė

„Barcelona“ ekipa ir toliau nesustabdoma. Katalonijos klubas penktadienio vakarą namuose 103:84 (19:25, 27:19, 26:17, 31:23) palaužė Berlyno ALBA ekipą ir Eurolygoje laimėjo jau trečią kartą iš eilės.
Malcolmas Delaney
Malcolmas Delaney / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Berlyno klubas sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmosios 10 minučių atkarpos pirmavo 8 taškais, bet jau antrajame kėlinyje viskas stojo į vietas, o po didžiosios pertraukos katalonų pranašumas niekam klausimų nekėlė.

Vokiečių gretose solidžias rungtynes sužaidė lietuvis Rokas Giedraitis.

Snaiperis pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 4/4 baudų) ir buvo rezultatyviausias svečių gretose.

Lietuvis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė, kartą suklydo, tris sykius prasižengė ir išprovokavo penkias pražangas bei dvikovą baigė su 18 naudingumo balų.

ALBA tol laikėsi, kol R.Giedraičiui pavyko pataikyti. Kai lietuvį varžovai pristabdė, Berlyno komandos žaidimas sugriuvo.

Barselonos ekipos sudėtyje išsiskyrė 22 taškus pelnęs Cory Higginsas, 18 pridėjo Nikola Mirotičius, 15 – Ante Tomičius.

Vokiečiams 12 taškų įmetė Paytonas Siva, 11 – Tyleris Cavanaughas, 10 – Nielsas Giffey.

ALBA klubas laimėjo kartą ir patyrė dvi nesėkmės. „Barcelona“ kartu su Maskvos CSKA yra vienintelės pralaimėjimo dar nepatyrusios Eurolygos ekipos.