2020 10 16

„Barcelona“ tik po pratęsimo nukovė PAO

Šarūnui Jasikevičiui ir „Barcelona“ didelių pastangų dėka pavyko įsirašyti trečiąją pergalę Eurolygoje. Ketvirtadienio vakarą katalonai namuose po pratęsimo 97:89 (13:18, 23:17, 22:23, 17:17, 22:14) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ ekipą

Mačas Barselonoje priminė linksmuosius kalnelius. Žymiai geriau dvikovą pradėję graikai šeštą minutę jau turėjo dviženklę persvarą (15:4), bet Šaras paprašė minutės pertraukėlės ir katalonai pradėjo tiestis.

Antrojo viduryje „Barcelona“ jau turėjo penkių taškų persvarą – 29:24.

Po pertraukos katalonai vėl krito į duobę, PAO pavojingai atitrūko 55:44, bet tuomet šeimininkai atsakė atkarpa 12:0 ir dar kartą perėmė iniciatyvą.

Pradėjus tiksėti paskutinei minutei „Barcelona“ turėjo taško pranašumą, bet Thomaso Heurtelio tritaškis tikslo nepasiekė. Visgi kamuolį atkovojo Nickas Calathesas, o po akimirkos graikai prasižengė prieš Brandoną Daviesą ir šis mesdamas baudos metimus neklydo.

Leonidas Kaselakis likus 7 sek. išprovokavo Sergi Martinezo pražangą mesdamas iš toli ir realizavęs visas tris baudas išlygino rezultatą (75:75), o paskutinis Cory Higginso metimas tikslo nepasiekė.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, tačiau jo metu „Barcelona“ šansų graikams jau nesuteikė.

Šiose rungtynėse dirbo ir arbitras iš Lietuvos Gytis Vilius.

„Barcelona“: Cory Higginsas 24, Brandonas Daviesas 20, Kyle'as Kuricas ir Nickas Calathesas po 14.

„Panathinaikos“: Marcus Fosteris 24, Howardas Sant-Roosas 17, Kostas Mitoglou 16, Nemanja Nedovičius 15.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas