2021 03 06

„Barcos“ vengro gniuždantis dėjimas per Roką Giedraitį – gražiausias Eurolygos epizodas

Neįtikėtinas „Barcelona“ puolėjo Adamo Hangos dėjimas per Roką Giedraitį pripažintas gražiausiu Eurolygos turo epizodu.

„Barcos“ vengras ketvirtajame kėlinyje pataikė Nicko Calatheso netaiklų metimą iššokdamas aukščiau už lietuvį ir sugrūsdamas kamuolį į krepšį.

Iš viso šoklusis 201 cm ūgio vengras šiose rungtynėse įmetė 9 taškus, o „Barca“ nugalėjo baskus 71:57.

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Adamo Hangos dėjimas per Roką Giedraitį

Antrąją vietą dešimtuke užėmė fantastiškas Miuncheno „Bayern“ gynėjo Wade'o Baldwino skrydis virš Atėnų „Panathinaikos“ krepšio.

Net 27 taškus rungtynėse pelnęs amerikietis greitoje atakoje įdėjo iš viršaus nepaisydamas to, jog šalia į viršų šoko ir 210 cm ūgio graikas Konstantino Mitoglou.

Trečiąją vietą dešimtuke užėmė puikus Sankt Peterburgo „Zenit“ gynėjo Austino Hollinso epizodas – vos 193 cm ūgio krepšininkas atsikovojo kamuolį puolime ir galingai jį sugrūdo į Madrido „Real“ krepšį.

Dešimtuke vietos atsirado ir epizodui iš „Žalgirio“ arenos. Milano „Olimpia“ centras Kyle'as Hinesas be skrupulų blokavo žalgiriečio Joffrey Lauvergne'o bandymą išlyginti rezultatą ketvirtajame kėlinyje ir užsitarnavo šeštąją vietą gražiausių epizodų dešimtuke.