2020 03 07

„Baskonia“ žudikišku tritaškiu pražudė be R.Giedraičio žaidusią ALBA ekipą

Rokas Giedraitis dėl ligos praleido dar vienas rungtynes, o jo atstovaujama Berlyno ALBA po įtemptos kovos 72:73 (15:15, 24:14, 20:19, 13:25) išvykoje krito prieš Vitorijos „Baskonia“ komandą.
Mattas Janningas
Mattas Janningas / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Lemiamą tritaškį, likus žaisti kelias sekundes, pataikė Mattas Jenningas.

Po minutės pertraukėlės pergalę išplėšti galėjo Luke'as Sikma, bet jo metimą blokavo Tornikė Šengelia.

„Baskonia“ ekipos krepšininkai triumfavo po įspūdingos pergalės ir sveikino herojumi tapusį M.Jenningą.

T.Šengelia nugalėtojams pelnė 24 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Didvyriu tapęs M.Janningas pelnė 10 taškų. Beje, jo tritaškis buvo tik ketvirtas taiklus „Baskonia“ tolimas metimas rungtynėse. Baskai pataikė 4 iš 15 (27 proc.).

ALBA gretose su 16 taškų rezultatyviausias buvo Marcusas Erikssonas, Nielsas Giffey pridėjo 14.

Vokiečiai neblizgėjo pataikymu svečių arenoje: pataikė 48 proc. dvitaškių (14/29) ir 46 proc. tritaškių (13/28). Taip pat ALBA prarado net 18 kamuolių, o varžovai – 12.

„Baskonia“: T.Šengelia 24, S.Christonas 14, I.Diopas 11, M.Janningas 10.

ALBA: M.Erikssonas 16, N.Giffey 14.