2019 03 28

Eurolygos mėsmalė tęsiasi – „Fenerbahče“ ir be lyderių sumušė Milano ekipą

Stambulo „Fenerbahče“ užsitikrino Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojos vardą, o karšta kova dėl vietų atkrintamosiose tęsiasi. Po pirmosios 29-ojo turo dienos dėl trijų likusių kelialapių ir toliau kovoja septynios ekipos.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Turkijos ekipa išvykoje 104:90 (22:17, 30:25, 21:26, 31:22) nugalėjo Milano „Olimpia“, kuri sukomplikavo savo padėtį.

Stambulo ekipa pirmavo praktiškai visų rungtynių metu, bet ketvirtojo kėlinio pradžioje Milano klubas buvo priartėjęs 70:73. „Fenerbahče“ atsitiesė ir nukeliavo iki pergalės.

Mindaugas Kuzminskas per 9 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvitašk., 2/2 baud.), atkovojo du kamuolius ir kartą suklydo.

Milano klubas pergalės atveju galėjo užsitikrinti vietą atkrintamosiose jau šio turo metu. Su 14 pergalių „Olimpia“ išlieka trapioje aštuntoje pozicijoje.

Stambulo ekipa su 24 pergalėmis užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame sezone.

Milano ekipai nepadėjo ir tai, kad „Fenerbahče“ į Italiją atvyko be Jano Vesely ir Kosto Slouko.

Visus galimus Eurolygos scenarijus galite rasti šiame tekste.

„Olimpia“: J.Nunnally 26, C.Jerrellsas 20, V.Micovas 15.

„Fenerbahče“: B.Dixonas 23, N.Kaliničius 22, E.Greenas ir L.Datome po 12, M.Mahmutoglu 10.

Ispanijoje „Barcelona“ 95:83 (21:22, 23:24, 28:23, 23:14) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ ekipą ir užsitikrino penktą vietą Eurolygoje.

Juodkalnijos ekipa patyrė devintą pralaimėjimą iš eilės ir užima penkioliktą vietą.

„Barcelona“: A.Hanga 18, R.Smitsas 14, A.Tomičius ir K.Kuricas po 11.

„Budučnost“: D.Nikoličius 25, J.Bellas ir N.Gordicas po 11.