2021 02 25

Gėdingos serijos „Chimki“ nenutraukė ir Milane

Maskvos srities „Chimki“ (2-23) laivas toliau grimzta Eurolygos dugne. Rusijos klubas dar vieną pralaimėjimą patyrė Milane, 74:84 (26:29, 17:27, 13:14, 18:14) nusileidęs „Olimpia“ (17-9) klubui.
Jordanas Mickey
Jordanas Mickey / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Chimki“ šiose rungtynėse vertėsi be viso būrio krepšininkų – į Milaną neskrido Aleksejus Švedas, Stefanas Jovičius, Janis Timma, Devinas Bookeris ir Jevgenijus Valijevas.

Pralaimėję Italijoje, Pamaskvio krepšininkai patyrė jau 17-ąjį pralaimėjimą iš eilės. Tai ilgiausia serija Eurolygos istorijoje – daugiau niekas nėra pralaimėjęs daugiau nei 14 kartų paeiliui.

Madų sostinėje „Chimki“ atsilaikė tik kėlinį, kurį pralaimėjo 26:29. Jau antrajame kėlinyje Ettore Messinos auklėtiniai pabėgo per 13 taškų, o po ilgosios pertraukos skirtumas viršijo ir 20 taškų.

Rusų ekipos negelbėjo net nuostabus Jordano Mickey pasirodymas. Amerikietis ilsėjosi tik tris minutes ir pelnė 23 taškus (9/16 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei surinko 29 naudingumo balus.

„Olimpia“ po šios pergalės nepaleidžia Maskvos CSKA ir su šia komanda dalijasi 2-3 vietas Eurolygoje.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 17, Luigi Datome 15 (4/5 trit.), Sergio Rodriguezas 13 (5 rez. perd.), Kyle'as Hinesas 12 (10 atk. kam.), Kalebas Tarczewskis 10.

„Chimki“: Jordanas Mickey 23 (9/16 dvit., 11 atk. kam., 29 naud. bal.), Errickas McCollumas 15, Sergejus Monia 12 (4/4 trit.), Dairis Bertanis 11.