Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 22:23

Kauno „Žalgirio“ treneris Aleksandras Trifunovičius: mane įkvėpė gerbėjų prieš rungtynes sugiedotas himnas

Rungtynių akimirka
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka

Nors komanda ketvirtadienį iškovojo ilgai lauktą sunkią pirmąją pergalę Eurolygoje, Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Aleksandras Trifunovičius netryško džiaugsmu. Jis tvirtino, kad dar reikia laiko ir įdėti daug darbo, kol komanda atskleis savo didelį potencialą.

Neseniai už komandos vairo stojusį strategą ypač pradžiugino Lietuvos himną prieš mačą sugiedoję „Žalgirio“ gerbėjai, nors Eurolyga šį sezoną to neleidžia oficialiai daryti.

Pagyrė Vytenį Lipkevičių

Kaip vertinate šiandienos rungtynes?, žurnalistai paklausė A.Trifunovičiaus po rungtynių.

– Prieš kalbant apie pačias rungtynes, nors pergalė labai džiugina, tačiau taip pat labai džiugina mūsų sirgaliai. Mane įkvėpė atiduoti visą 100 proc. savo jėgų prieš rungtynes jų sugiedotas himnas. 

O pergalė yra pergalė. Ji svarbi dėl dviejų dalykų – iškovoti taškai, tai svarbu dėl turnyrinės lentelės, antra – užsidegusi šviesa tunelio gale, kuri gali atvesti mus į tą kelią, kuris mus padarys komanda, kuria galime būti. Tačiau reikia suprasti, kad su komanda esu tik savaitę, todėl dar reikia daug dirbti, kad komandos potencialas atsiskleistų.

Kai kurie krepšininkai žaidžia tik 50 proc. savo galimybių, pagrindinė problema yra pasitikėjimas savimi. Kai kurie greičiau atgauna pasitikėjimą, kiti – lėčiau.

Šiandien laimėjome prieš komandą, kurią kai kurie nepelnytai nuvertina, tačiau reikia suprasti, kad tai – ambicingą komanda, turinti gerą trenerį. Žaidėme šiandien prieš stiprų varžovą.

Mes turime nemažai dalykų, kuriuos galime taisyti: didelis klaidų skaičių, prastas metamų baudų procentas, tačiau svarbiausia, kad laimėjome. Pirmą kartą treniravau komandą „Žalgirio“ areną ir tai man padarė įspūdį.

– Sakėte, kad norite matyti agresyviau žaidžiančius krepšininkus. Ar patiko vaizdas aikštelėje šiandien?

– Taip, šiandien žaidėme agresyviau, tačiau dar nepakankamai. Vis tik tai yra žingsnis į priekį. Gal neturime stipraus penkto numerio, greitai galinčio bėgti ketvirto numerio. Tačiau šiandien gynyba buvo nebloga. Noriu pagirti Vytenį Lipkevičių, kuris savo požiūriu, užsidegimu žaidžiant gynyboje įkvėpė komanda.

Komandoje yra daug gerų dalykų, tačiau yra keli blogi įpročiai, kuriuos išgyvendinti reikia laiko.

C.Flemingas: mus nužudė Weemsas

Chrisas Flemingas, Bambergo „Brose Baskets“ vyriausiasis treneris:

„Pirmiausia sveikinu Aleksandrą, nes jo komanda parodė stiprų charakterį tikrai sudėtingoje situacijoje.„Žalgirio“ gerbėjai taip pat buvo puikūs.

Vienas svarbiausių rungtynių momentų buvo pirmoje mačo pusėje paleistas Sonny Weemsas, ypač   jo 5 taškai praleisti prieš didžiąją pertrauką sužeidė mus. Po didžiosios petraukos gynyba prieš jį pagerėjo, tačiau jei „Brose Baskets“ nori laimėti, turi atkreipti didesnį dėmesį į visas smulkmenas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/