2021 01 20

Charakterio neužteko: M.Kuzminsko ir M.Kalniečio ekipa apmaudžiai krito Italijoje

Antrąją nesėkmę Europos taurės „Top-16“ etape patyrė Krasnodaro „Lokomotiv“ (0-2) su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku, svečiuose 84:96 (12:27, 27:34, 32:13, 18:22) nusileidusi Trento „Dolomiti Energia“ (1-1).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pirmoje rungtynių pusėje Rusijos komanda turėjo net 22 taškų deficitą, tačiau po pertraukos sugebėjo grįžti į kovą dėl pergalės.

Ketvirtajame kėlinyje komandas jau skyrė tik du taškai (73:75), bet lemiamas lūžis taip ir neįvyko.

M.Kalnietis žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

M.Kuzminskas per 20 minučių pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 8/11 baudų metimų), atkovojo kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Krasnodaro ekipoje 20 taškų pelnė Jordanas Crawfordas, o italų ekipoje su 25 išsiskyrė Luke‘as Maye‘us (15 atk. kam.).