2021 12 02

Maskvoje – naudingiausios M.Grigonio rungtynės ir lengva CSKA pergalė

Po nugaros skausmų įsibėgėjantis Marius Grigonis sužaidė kol kas geriausias savo rungtynes su Maskvos CSKA (8-5) marškinėliais Eurolygoje, o Rusijos klubas namuose 97:77 (31:22, 22:16, 22:16, 22:23) sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“ (3-10) klubą.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Tritaškiais varžovų krepšį užpylusi CSKA jau antrajame kėlinyje turėjo 17 taškų pranašumą (47:30). Aleksejus Švedas pataikė visus 4 pirmus savo tritaškius, o CSKA ekipa pradžioje iš toli atakavo 73% taiklumu (8/11).

Trečiajame kėlinyje praraja tarp komandų pasiekė ir 24 taškus (62:38) ir rungtynių nugalėtojas jokių klausimų nebekėlė.

M.Grigonis nugalėtojams per 17 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko daugiausia naudingumo balų su CSKA apranga Eurolygoje – 11.

Šeimininkus į pergalę vedė nuostabias rungtynes sužaidęs A.Švedas. Į CSKA klubą šią vasarą sugrįžęs rusas išdalino net 13 rezultatyvių perdavimų.

CSKA komandai šiose rungtynėse padėti negalėjo Danielis Hackettas, Johannesas Voigtmannas ir Tornikė Šengelia, susižeidęs per FIBA atrankos langą Sakartvelo rinktinėje.

„Panathinaikos“ vertėsi be susirgusio lyderio Ioannio Papapetrou.

CSKA: Aleksejus Švedas 17 (5/8 trit., 13 rez. perd.), Semionas Antonovas ir Willas Clyburnas – po 16, Gabrielis Lundbergas 11, Joelis Bolomboy‘us (7 atk. kam.), Nikola Milutinovas (13 atk. kam.) ir Marius Grigonis – po 9.

„Panathinaikos“: Okaro White‘as 19, Jeremy Evansas 15, Nemanja Nedovičius ir Georgios Papagiannis (9 atk. kam.) – po 14, Howardas Sant-Roosas 10.

Kitą savaitę M.Grigonis ir CSKA atvyks į Kauną – gruodžio 10 dieną žais su „Žalgiriu“.