2020 11 19

Mike'o Jameso taiklūs dūriai pribaigė ir Eurolygos išsišokėlius

Antradienį šeimininkavęs „Žalgirio“ arenoje, ketvirtadienį Mike'as Jamesas perkėlė savo talentus ir į Miuncheno „Audi Dome“ rūmus. Maskvos CSKA (7-3) lyderis pataikė svarbiausiais momentais, o jo komanda apramino vieną karščiausių Eurolygos ekipų Miuncheno „Bayern“ (7-3) – 89:81 (18:17, 18:22, 28:21, 25:21).
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Bavarai iki šių rungtynių buvo laimėję 7 iš 8 pastarųjų rungtynių, o ir mače su CSKA atrodė solidžiai bei po dviejų kėlinių pirmavo 39:36.

„Klaidos, klaidos, klaidos, mes atrodome klaikiai, prarandame tiek daug kamuolių“, – per ilgąją rungtynių pertrauką žodžių į vatą nevyniojo CSKA strategas Dimitris Itoudis.

Panašu, kad jo auklėtiniai rūbinėje įsiklausė į pastabas ir antroje rungtynių pusėje pademonstravo solidesnį žaidimą.

M.Jamesas paskutinę trečiojo kėlinio sekundę smeigė tritaškį ir sukūrė maskviečiams 4 taškų persvarą – 64:60.

Lemiamo ketvirčio metu „Bayern“ kelis sykius buvo priartėję iki 2 taškų, bet labai svarbų tritaškį pataikė Willas Clyburnas, o po M.Jameso penkių taškų iš eilės CSKA pirmą kartą susikūrė dviženklį atotrūkį – 79:68 likus keturioms minutėms.

„Bayern“ dar bandė desperatiškai gelbėtis, kai iš vienu metu CSKA turėtos 14 taškų persvaros likus žaisti 19 sekundžių liko tik 6 taškai (79:85), tačiau M.Jamesas sumetė baudų metimus ir svečiai iš Rusijos pasiekė penktą pergalę iš eilės.

Vien ketvirtajame kėlinyje 11 taškų pelnęs M.Jamesas iš viso pasižymėjo 25 taškų (5/8 dvit., 2/8 trit., 9/11 baud.) ir 20 naudingumo balų kraičiu.

25 taškų ribą amerikietis pasiekė antrą kartą iš eilės – prieš dvi dienas Kaune jis sukratė 27 taškus.

Mike James
Mike James

Kol kas geriausias rungtynes šį sezoną ir apskritai su CSKA marškinėliais Eurolygoje sužaidė ir serbas Nikola Milutinovas. Aukštaūgis pataikė visus 8 dvitaškius, sumetė 18 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir su 29 naudingumo balais buvo geriausias rungtynių žaidėjas.

Septintą kartą laimėję CSKA vyrai pasivijo tiek pat pergalių ir pralaimėjimų turintį „Bayern“. Dabar šios komandos dalijasi 2-3 vietas Eurolygoje.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 19 (6 rez. perd., 7 kld.), Jalenas Reynoldsas 18 (8 atk. kam.), Vladimiras Lučičius 9.

CSKA: Mike'as Jamesas 25 (7/16 metimai, 9/11 baud.), Nikola Milutinovas 18 (8/8 dvit., 12 atk. kam., 29 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 14, Willas Clyburnas 13 (2/9 metimai, 8/8 baud.).