2019 10 11

Mytiščiuose – galingais dėjimais paženklinta „Chimki“ pergalė prieš „Baskonia“

Maskvos srities „Chimki“ (2-0) išlieka nepralaimėjusi Eurolygoje. Rimo Kurtinaičio kariauna namuose 79:76 (27:17, 16:22, 19:16, 17:21) pranoko Vitorijos „Baskonia“ (1-1) krepšininkus.

„Chimki“ dvikovos pradžioje surengė tikrą dėjimų vakarėlį – lanko stiprumą keliskart tikrino ir Devinas Bookeris, ir Jeremy Evansas, o antrojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 16 taškų persvara – 39:23.

Vitorijos ekipos lyderis gruzinas Tornikė Šengelija greitai atakoje įkrovė iš viršaus bei įžiebė „Baskonia“ krepšininkus spurtui – iki ilgosios pertraukos Velimiro Perašovičiaus auklėtiniai deficitą prikirpo iki 4 taškų – 43:39.

Antroje susitikimo dalyje „Chimki“ į priekį vedė J.Evansas, rodęs įspūdingą energiją, vaišinęs varžovus blokais bei dėjimais.

Likus 3 minutėms iki susitikimo pabaigos Janis Timma pelnė dvitaškį bei padidino „Chimki“ persvarą iki 8 taškų (73:65).

Pierria Henry buvo baskus priartinęs per keturis taškus, tačiau Rusijos klubo pergalę įtvirtino taiklūs D.Bookerio bei Aleksejaus Švedo metimai.

„Baskonia“ komandos šiame mače neišgelbėjo ir puiki kova dėl atšokusių kamuolių puolime. Vitorijos klubas nusiėmė 16, „Chimki“ – 5.

Šiam mačui registruotas jau buvo Chrisas Krameris, tačiau buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius ant parketo nepasirodė.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (1/8 trit., 8 rez. perd., 6 kld.), Janis Timma 18, Jeremy Evansas 17 (2/3 trit., 3 blk., 23 naud. bal.), Devinas Bookeris 14.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 16 (8 atk. kam.), Pierria Henry 16 (4 per. kam.), Luca Vildoza 10.