2022 01 27

Netikėtumas – „Crvena zvezda“ pirmoji šį sezoną užėmė Pirėjo tvirtovę

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Pirėjuje. Šeimininkė „Olympiakos“ (12-8) ekipa savų sirgalių akivaizdoje 72:76 (21:22, 15:15, 16:19, 20:20) nusileido Belgrado „Crvena zvezda“ (8-12) krepšininkams.
Kostas Sloukas
Kostas Sloukas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Oly“ prieš šį mačą Eurolygoje buvo penktas, „Crvena zvezda“ – keturiolikta, bet Taikos ir draugystės arenoje šį kartą stipresni buvo „raudonieji“ iš Serbijos.

Jie pirmavo dviženkliu skirtumu jau pirmajame kėlinyje (20:10), bet „Olympiakos“ greitai savo deficitą ištirpdė ir likusį rungtynių laiką komandos žaidė taškas į tašką.

Likus kiek daugiau nei dviem minutėms „Crvena zvezda“ dar pirmavo tik tašku (68:67), tačiau po dvitaškį pataikė Aaronas White'as, Luka Mitrovičius ir Ognjenas Dobričius, graikai užpulti nesugebėjo ir svečiai triumfavo.

Dejano Radonjičiaus auklėtiniams ši pergalė padėjo nutraukti trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Olympiakos“ pralaimėjo jau trečią kartą iš eilės, o namuose suklupo pirmą kartą šiame sezone – prieš tai Giorgio Bartzoko komanda buvo laimėjusi visas devynerias rungtynes Pirėjuje.

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 20 (4/7 trit., 8 atk. kam.), Kostas Sloukas 13, Moustapha Fallas 9.

„Crvena zvezda“: Ognjenas Dobričius 14, Nikola Kaliničius 12, Nate'as Woltersas 9.