2022 01 20

„Olympiacos“ pranokęs „Maccabi“ nutraukė 8 pralaimėjimų seriją Eurolygoje

Daugiau nei du mėnesius Eurolygoje nelaimėjęs Tel Avivo „Maccabi“ (8-11) klubas nutraukė košmarišką nesėkmių seriją.
Thomas Walkupas ir Scottie Wilbekinas
Thomas Walkupas ir Scottie Wilbekinas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Darbą per šį siaubingą laikotarpį išsaugojęs Ioannis Sfairopoulos ketvirtadienį namuose pagaliau galėjo džiaugtis pergale 84:69 (19:16, 21:22, 26:18, 18:13 ) prieš Pirėjo „Olympiakos“ (12-7) ekipą.

Įdomu, kad būtent nuo pralaimėjimo „Olympiakos“ klubui, lapkričio 19 dieną (73:90), ir prasidėjo tragiška „Maccabi“ serija.

Pirmus du kėlinius Tel Avive dar vyko kova taškas į tašką, bet dviženklę persvarą po didžiosios pertraukos susikrovusi „Maccabi“ galiausiai buvo pabėgusi į priekį net 22 taškais (81:59).

Į 11 vietą Eurolygoje po šios pergalės pakilusi „Maccabi“ atgaivino savo viltis pakovoti dėl atkrintamųjų, o antrą sykį iš eilės suklupęs „Olympiakos“ išsaugojo trečiąją poziciją, tačiau pergalių skaičiumi su Georgios Bartzoko auklėtiniais susilygino trys Rusijos klubai – Kazanės UNIKS, Maskvos CSKA ir Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Maccabi“: Ante Žižičius 23, Keenanas Evansas 14, Scottie Wilbekinas 13, Jamesas Nunnally 11, Angelo Caloiaro ir Jalenas Reynoldsas – po 8.

„Olympiacos“: Georgios Printezis 13, Tyleris Dorsey 12, Shaquielle'as McKissicas 9, Moustapha Fallas (5 kl.), Kostas Sloukas ir Kostas Papanikolaou (6 atk. kam.) – po 7.