Publikuota: 2019 lapkričio 15d. 22:34

Pratęsimo trilerį Belgrade laimėjęs ASVEL – šalia Eurolygos lyderių

Davidas Lighty
Getty Images/Euroleague.net nuotr. / Davidas Lighty

Kukliausią biudžetą Eurolygoje turintis Vilerbano ASVEL klubas (5-3) ir toliau nenustoja stebinti. Tony Parkerio valdoma komanda išvykoje po pratęsimo 74:72 (14:16, 18:20, 15:18, 18:11, 9:7) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-6) ir atsidūrė visai šalia turnyro lyderių.

Prancūzijos čempionams tai tapo pirmąja pergale išvykose – iki tol visus keturis sykius ASVEL laimėjo žaisdami savų sirgalių akivaizdoje.

Pergalę Vilerbano ekipa pasiekė nepaisant to, jog dar likus kiek daugiau nei 4 minutėms ketvirtajame kėlinyje atsiliko 55:63.

Likusį ketvirčio laiką svečiai laimėjo 10:2, o lemiamus baudų metimus likus žaisti 15 sekundžių sumetė Livio Jeanas-Charlesas.

Pratęsime jau ASVEL pirmavo didesnę dalį laiko, o lemiamose „Crvena Zvezda“ atakose suklydo Lorenzo Brownas ir nepataikė Jamesas Gistas.

ASVEL ekipą į pergalę vedė sezono atkovotų kamuolių rekordą pagerinęs Tonye Jekiri. Aukštaūgis pelnė 18 taškų, sugriebė net 19 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

Su 5 pergalėmis ASVEL vos vienu laimėjimu atsilieka nuo penkių Eurolygoje pirmaujančių komandų.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 16, Lorenzo Brownas 15 (7 kld.), Dejanas Davidovacas 11 (7 atk. kam.).

ASVEL: Livio Jeanas-Charlesas 20, Tonye Jekiri 18 (19 atk. kam.), Edwinas Jacksonas 11.