2020 11 18

Prieš akistatą su „Žalgiriu“ – netikėtas milaniečių paslydimas namuose

Jau penktadienį namuose Kauno „Žalgirį“ sutiksianti Milano „Olimpia“ (3-3) motyvacijos pritrūkti neturėtų. Prieš pat akistatą su Lietuvos čempionais „dizainerių“ ekipa namie gavo Belgrado „Crvena zvezda“ (4-5) antausį – 79:87 (23:18, 21:30, 16:18, 19:21).
Sergio Rodriguezas
Sergio Rodriguezas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Praėjusią savaitę „Olimpia“ praleido du mačus dėl teigiamų koronaviruso testų, bet paaiškėjus, kad dalis jų buvo klaidingi, jau sekmadienį grįžo į aikštę ir žaidė Italijos čempionato rungtynes.

Visgi mačas Eurolygoje po ilgesnės pertraukos milaniečiams sėkmingai nesusiklostė.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pralaimėjo 21:30 ir po dviejų ketvirčių atsiliko 44:48, o trečiajame kėlinyje serbų pranašumas buvo išaugęs iki 8 taškų (52:44).

Nors buvo priartėję iki 3 taškų ketvirtajame kėlinyje, perlaužti rungtynių „Olimpia“ žaidėjai taip ir nesugebėjo.

„Crvena zvezda“ spurtavo 7:0, likus mažiau nei trims minutėms atitrūko 83:71 ir iškovojo ketvirtąją pergalę šį sezoną.

Trijų nukeltų rungtynių dar nesužaidę Milano krepšininkai po šios nesėkmės smuktelėjo į 12-ąją vietą. Prieš "Žalgirį" jie žais penktadienį 21.45 val.

„Olimpia“: Vladimiras Micovas 13, Sergio Rodriguezas ir Zachas LeDay po 11, Michaelas Rollas ir Kevinas Punteris po 10.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 17, Corey Waldenas 15, Johnny O'Bryantas 11.