2020 11 20

Prieš išvyką į Kauną – A.Gudaičio sezono mačas ir „Zenit“ pergalė Berlyne

Artūras Gudaitis sužaidė naudingiausią sezono mačą, o Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-2) ekipa išvykoje 73:66 (12:10, 21:12, 18:21, 23:20) įveikė Berlyno ALBA (2-6). Kitą savaitę šis Rusijos klubas lankysis „Žalgirio“ arenoje.
1229699165
1229699165

Nugalėtojų gretose Artūras Gudaitis rungtyniavo 21 minutę ir pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 10/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, taisykles pažeidė penkis kartus, išprovokavo 10 pražangų bei surinko 24 naudingumo balus.

Tai rezultatyviausios ir naudingiausios Gudo rungtynės šio sezono Eurolygoje. Ankstesni rekordai – 10 taškų ir 12 naudingumo balų prieš Rimo Kurtinaičio vadovaujamą Maskvos srities „Chimki“.

Pirmoji rungtynių pusė pasižymėjo menku rezultatyvumu ir fatališku ALBA nepataikymu iš toli.

Nors „Zenit“ realizavo vos 2 tritaškių, tačiau Aito Garcia Reneseso auklėtiniai prametė visus 11 tolimų metimų. Svečiai iš Sankt Peterburgo priekyje buvo 33:22.

ALBA puolėjas Luke'as Sikma pasižymėjo eiliniu perdavimu šedevru:

Aukštaūgio Beno Lammerso vedami šeimininkai ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo priartėję per 5 taškus (60:65), tačiau keturi tikslūs lenko Mateuszo Ponitkos baudų metimai iš eilės uždarė rungtynes.

Berlyne abi ekipos pademonstravo atšipusius tolimus ginklus – ALBA realizavo 4 tritaškius iš 22 (18,2 proc.), „Zenit“ – 4 iš 21 (19,1 proc.).

Xavi Pascualio auklėtiniai ketvirtadienį atvyks į Lietuvą, kur jų lauks Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

ALBA: Benas Lammersas 15 (10 atk. kam., 24 naud. bal.), Luke'as Sikma ir Peytonas Siva (7 rez. perd.) – po 8.

„Zenit“: Willas Thomasas 17 (24 naud. bal.), Artūras Gudaitis 16 (24 naud. bal.), Mateuszas Ponitka 14, Andrejus Zubkovas 9.