2020 03 06

R.Kurtinaitis reabilitavosi – nugalėjo Ž.Obradovičiaus kariauną

Rimas Kurtinaitis atsitiesė po antradienį Kaune patirto pralaimėjimo. Maskvos srities „Chimki“ (13-15) namuose 82:68 (26:18, 15:22, 23:14, 18:14) pranoko Stambulo „Fenerbahče“ (13-15) ekipą.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Euroleague.net nuotr.

Pirmoji rungtynių pusė buvo gan apylygė – „Chimki“ įgijo persvarą pirmajame kėlinyje, antrajame kiek sėkmingiau sužaidė „Fenerbahče“, tad po 20-ties minučių Pamaskvės komanda pirmavo vienu tašku (41:40).

Beje, paskutinę antrojo ketvirčio sekundę varžovus tritaškiu nubaudė Aleksejus Švedas.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Po keturių iš eilės Devino Bookerio taškų „Chimki“ persvara išaugo iki dviženklės ribos (64:54).

Lemiamą ketvirtį tolimu šūviu pradėjo Aleksejus Švedas ir R.Kurtinaičio auklėtiniai jau įgijo solidų pranašumą.

Jonas Jerebko, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius, surinko 26 naudingumo balus ir buvo efektyviausias nugalėtojų gretose.

A.Švedas pelnė daugiausiai taškų – 23 (5/12 trit.). Taip pat gynėjas išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

„Chimki“ pataikė 20 dvitaškių iš 34 (59 proc.), 39 proc. tritaškių (11/28) ir visus 9 baudų metimus.

„Chimki“: A.Švedas 23 (5/12 trit., 6 rez. perd.), D.Bookeris ir J.Jerebko (9 atk. kam.) po 15.

„Fenerbahče“: A.Muhammedas 13, N.De Colo ir D.Williamsas po 11, J.Lauvergne 10.