2021 10 14

Stulbinamas startas: CSKA kartvelas ir vėl tapo Eurolygos turo MVP

Maskvos CSKA jau trečiąją sezono minutę neteko vidurio puolėjo Nikolos Milutinovo, tačiau lyderio naštą iš serbo sėkmingai perėmė kartvelas Tornikė Šengelija, antrą turą paeiliui tapęs naudingiausiu Eurolygos krepšininku.
Tornikė Šengelija
Tornikė Šengelija / Euroleague.net

Trečiajame ture „Megasport“ arenoje Maskvos CSKA 77:67 įveikė lietuvių Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą.

Karjeros rezultatyvumo ir naudingumo rekordus gerinęs Tornikė Šengelija pelnė 33 taškus (10/16 dvit., 2/4 trit., 7/11 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei užfiksavo 37 efektyvumo balus.

Įspūdingai 30-metis 205 cm ūgio puolėjas rungtyniavo ir 100:96 CSKA pergale pažymėtame mače Stambule prieš „Anadolu Efes“.

Tuomet T.Šengelija surinko 23 taškus (5/5 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 29 naudingumo balų rodiklį.

Arčiausiai T.Šengelijos pagal naudingumą trečiajame ture buvo „Monaco“ žvaigždutė Mike'as Jamesas, kuris dvikovoje Madride į „Real“ krepšį įmetė 24 taškus (1/6 dvit., 6/10 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus suklydo ir surinko 34 naudingumo balus.

Amerikietis paskutinę susitikimo minutę susižeidė koją ir rungtynes baigė anksčiau laiko. „Real“ namuose laimėjo 94:86.