2021 04 08

Su vėjeliu: ALBA nepaliko šansų svečiams iš Belgrado

Berlyno ALBA skambia nata užbaigė Eurolygos sezoną. Vokiečiai namuose 81:58 (24:22, 25:8, 17:16, 15:12) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ komandą.
Berlyno ALBA – Belgrado „Crvena Zvezda“
Berlyno ALBA – Belgrado „Crvena Zvezda“ / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

ALBA šiame sezone laimėjo 12 kartų ir patyrė 22 pralaimėjimus bei užėmė 15-ąją vietą.

„Crvena Zvezda“ iškovojo 10 pergalių ir krito net 24 kartus bei liko priešpaskutinėje 17-oje pozicijoje.

Kertinis buvo antras kėlinys „Mercedes-Benz“ arenoje, kurį ALBA laimėjo net 25:8. Į pertrauką berlyniečiai išėjo pirmaudami 49:30 ir svečiams sugrįžti į rungtynes nebeleido.

Peytonas Siva nugalėtojams pelnė 17 taškų ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusių gretose su 12 taškų rezultatyviausias buvo Marko Simonovičius.

„Crvena Zvezda“ pataikė tik 28 proc. dvitaškių (10/36) ir 43 proc. tritaškių (9/21). ALBA iš arti metė 51 proc. (21/41), iš toli – 41 proc. (12/29) taiklumu.

Berlyno ekipa išdalino iš viso net 24 rezultatyvius perdavimus, svečiai – 13.

ALBA: P.Siva 17 (8 rez. perd.), S.Fontecchio 13 (6 atk. kam.), M.Erikssonas 12, B.Lammersas 8.

„Crvena Zvezda“: M.Simonovičius 12, A.Uskokovičius 10.