2020 02 22

Valensijoje – dramatiškas „Maccabi“ triumfas

Dramatišką pergalę penktadienio vakarą Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (17-8) klubas, svečiuose 85:82 (18:19, 15:19, 25:23, 27:21) pranokęs „Valencia“ (12-13) ekipą.
Quino Colomas
Quino Colomas / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Likus 2 minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos Bojanas Dubljevičius išvedė šeimininkus į priekį (77:75), tačiau nuo šios akimirkos iniciatyvą tvirtai perėmė svečiai.

„Maccabi“ pradėjo traukti Tyleris Dorsey. Iš pradžių jis įleido labai svarbų tritaškį, o vėliau ir baudą.

Nors ispanus dar bandė gelbėti dvitaškį su pražanga pataikęs Alberto Abalde (82:85), išsigelbėti Valensija nesuspėjo.

Trečią pergalę iš eilės įsirašęs Izraelio klubas užima penktą vietą.

Valensijos komanda yra septinta.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 19, Maurice‘as Ndouras 12, Louisas Labeyrie 11, Quino Colomas (9 rez perd.) ir Fernando San Emeterio po 10.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20, Tyleris Dorsey 19 (5 rez. perd.), Othello Hunteris 12 (9 atk. kam.), Elijah Bryantas 11 (7 atk. kam.), Deni Avdija 10.