2019 03 02

Ypatingas vakaras Katalonijoje: emocingas J.C.Navarro pagerbimas ir pergalė prieš „Real“

Katalonijoje penktadienį vyko tikra krepšinio šventė. Čia prieš mirtinų varžovų dvikovą buvo pagerbtas Juanas Carlosas Navarro, o „Barcelona“ 77:70 (16:17, 26:20, 14:14, 21:19) principiniame „El Clasico“ mūšyje nukovė Madrido „Real“ klubą.
Juanas Carlosas Navarro
Juanas Carlosas Navarro / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Prieš mačą į „Palau Blaugrana“ arenos palubes buvo iškelti Juano Carloso Navarro marškinėliai.

38-rių Ispanijos krepšinio legendai buvo skirtas ilgas pagerbimas, per kurį griaudėjo plojimų bangos.

Rungtynes J.C.Navarro stebėjo įsitaisęs tribūnoje šalia Eurolygos prezidento Jordi Bertomeu.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes „Barca“ dar pirmavo dviženkliu skirtumu (71:59), tačiau „Real“ krepšininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki 5 taškų (70:75).

Vis dėlto katalonai trapaus pranašumo iš rankų nebeišleido ir šventė pergalę principinėje dvikovoje.

Net du Barselonos klubo krepšininkai surinko dvigubus dublius: Ante Tomičius pelnė 22 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, o Thomas Heurtelis surinko 17 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Real“ komanda suklydo 17 kartų ir atliko tik 12 rezultatyvių perdavimų.

„Barca“ su 15 pergalių ir 9 pralaimėjimais žengia penktoje vietoje, tačiau tokį patį santykį turi ir ketvirtoje esantis Stambulo „Anadolu Efes“ klubas.

Vietą ketvirtfinalyje užsitikrinę „Real“ krepšininkai su 18 pergalių ir 6 pralaimėjimais yra trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

„Barcelona“: A.Tomičius 22 (13 atk. kam., 28 naud. bal.), Th.Heurtelis 17 (10 rez. perd., 27 naud. bal.), K.Kuricas 15, K.Pangosas ir P.Ribas po 5.

„Real“: R.Fernandezas 15, A.Randolphas 12 (9 atk. kam.), J.Carrollas 10.