Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 14d. 19:29

Aiškėja, kokie „Tesla“ modeliai, pagaminti „Gigafactory 4“ gamykloje, užplūs Europą

Tesla Model Y
Tesla Model Y

Remiantis naujausiais Vokietijos žiniasklaidos duomenimis, aiškėja kokie konkrečiai „Tesla“ elektromobiliai bus gaminami naujojoje „Gigafactory 4“ gamykloje ir kokiomis apimtimis. Praėjusį mėnesį generalinis „Tesla“ direktorius Elonas Muskas patvirtino, kad „Tesla“ naująją „Gigafactory 4“ gamyklą statys Berlyne, Vokietijoje.

Visas kompleksas užims maždaug 300 hektarų plotą ir bus pastatytas šalia „GVZ Berlin-Ost Freienbrink“ pramoninio parko.

Detalesnius planus gavo Vokietijos žiniasklaidos atstovai iš „Bild“ ir „Frankfuter Allgemeine Zeitung“ ir juose nurodoma, jog „Tesla“ ketina per metus „Gigafactory 4“ gamykloje pagaminti 500 000 vienetų „Model 3“ ir „Model Y“ elektromobilių.

Šiuose dokumentuose taip pat nurodoma, kad „Tesla“ planuoja į „Gigafactory 4“ gamyklą investuoti iki 4 mlrd. eurų. Pilnai įrengus gamyklą – bus sukurta iki 10 000 naujų darbo vietų.

Elonas Muskas jau yra anksčiau minėjęs, jog Europos „Gigafactory“ statybos „įsibėgės“ per ateinančius 12-18 mėnesių ir ši gamykla pradės veikti iki 2021-ųjų metų pabaigos.

Šiuo metu „Tesla“ turi keletą „Gigafactory“ gamyklų: Nevadoje „Gigafactory 1“, Niujorko valstijoje „Gigafactory 2“, Šanchajuje „Gigafactory 3“ ir naujausia „Gigafactory 4“ bus Vokietijoje.

P.S. Kiek anksčiau buvo kilęs ir tam tikras šaršalas dėl „Gigafactory 4“, kadangi paaiškėjo, jog norint pastatyti šią gamyklą, reikės iškirsti didelius plotus miškų. Tačiau „Tesla“ gana greitai nuramino visas viešumoje kilusias aistras ir pareiškė, kad „bus atsodinta 3 kartus daugiau medžių, nei jų reikės nukirsti“.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas