Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 17d. 21:26

Kaip nuobodų UAZ „batoną“ paversti prabangiu kelionių „sumuštiniu“

Tiuninguotas mongolų UAZ
Tiuninguotas mongolų UAZ

Rusiški abiem tiltais varomi autobusiukai UAZ – technologinė iškasena. Žinoma, jų pravažumas stebina. Bet visa kita – akmens amžiaus. Kita vertus, viskas priklauso nuo požiūrio ir didelio noro keisti realybę.

Portalas Trucker pateikia pavyzdį iš Mongolijos. Na kam gi daugiau kiltų mintis taip išpuošti UAZ, jei ne automanams iš Rytų.

Mongolų puošybos ateljė „MXM Motors“ specialistai, pasiėmę pilką ir niekuo neišsiskiriantį UAZ modelį, jie pavertė jį prabangiu kelionių automobiliu. Tiesa, išoriškai ši transporto priemonė vis dar primena gamyklinę versiją, gavusią sustiprintą bamperį, stogo bagažinę ir aliuminio apdailą apatinėje kėbulo dalyje.

Vaizdas pasikeičia pažvelgus į automobilio vidų. Čia iš gamyklinio salono neliko beveik nieko. Vairuotoją ir keleivių zoną skiria pertvara su televizoriumi. Nors ir vairuotojas negali jaustis nuskriaustas. Jo darbo vietoje buvo pakeista visa apdaila, sumontuoti elektriniai langų pakelėjai, priekinė panelė papuošta oda.

Visgi įdomiausia yra keleivių zonoje. Čia atsirado vietos ne tik prabangiam foteliui ir sofai, bet ir staliukui, langus papuošė užuolaidos, stoge buvo sumontuotas šviesos diodų apšvietimas ir gerokai sustiprinta bendra salono garso izoliacija.

Temos: 2 Tiuningas UAZ

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas