Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 11d. 19:56

„Lamborghini“ susidūrė su neįprasta problema, dėl kurios teks riboti gamybą

Ženevos parodoje - „Lamborghini Urus“: pirmasis sportinių automobilių gamintojo visureigis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ženevos parodoje – „Lamborghini Urus“: pirmasis sportinių automobilių gamintojo visureigis

Šiais metais rekordiškai padidinę apsukas „Lamborghini“ į gatves išleido jau daugiau nei 4 tūkstančius automobilių. Tiesa, padidėjusi gamybos apimtis signalizuoja apie galimas problemas.

Kaip rašoma motor1.com, pirmoje šių metų pusėje „Lamborghini“ pagamino 2 693 „Urus“ SUV modelius, 1 211 „Hurracans“ ir 649 „Aventadors“ vienetus. Iš viso jų pagaminta 4553. Tai yra 96 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį praėjusiais metais.

Kompanijos generalinis direktorius Stefano Domenicali sako, kad iki metų pabaigos iš viso planuojama pagaminti 8 000 transporto priemonių.

Tačiau tokie gamybos mastai aukštos klasės markei kaip „Lamborghini“ nereiškia nieko gero. S.Domenicali įsitikinęs, kad bent šiek tiek nepristabdydama gamybos įmonė pakenks savo išskirtinumui. Jei keliuose važinės vis daugiau jų automobilių, dings šių transporto priemonių egzotiškumas ir noras jas turėti.

Dėl šios priežasties „Lamborghini“ vadovas „Automotive News Europe“ sakė, kad bus pristabdyta gamyba, net jei dėl to bus prarasta dalis klientų.

Gamybos apimtis planuojama padidinti iki 10 tūkst. tik tuomet, jei bus išleistas ketvirtas modelis.

Komentarai: 2
Temos: 1 Lamborghini

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas