Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 17d. 15:46

Pasaulinė „Renault City K-ZE“ premjera: prancūzai žengia į Kiniją

„Renault City K-ZE“
Renault nuotr. / „Renault City K-ZE“

Ketvirtadienį lankytojams duris atversiančioje tarptautinėje automobilių indrustrijos parodoje „Auto Shanghai 2019“ bus pristatytas naujasis „Renault City K-ZE“ automobilis. Su šiuo elektromobiliu „Renault“ žengia į Kinijos rinką, rašoma pranešime.

Kas dvejus metus vykstanti paroda „Auto Shanghai 2019“ yra viena seniausių ir viena svarbiausių automobilių parodų Kinijoje. Čia žiniasklaiddai vakar jau buvo pademonstruota nemažai naujienų. Savąsias taip pat atskleidė ir „Renault“ įmonių grupė: įvardino skaitinius tikslus Kinijojoje ir pademonstravo šiai rinkai skirtą naująjį elektroautomobilį.

„Renault City K-ZE“: į miesto žmogų orientuotas automobilis

Dėl kelių įkrovimo būdų jis suderinamas su 220V vidaus kištukais ir viešąja infrastruktūra. Greitojo krovimo režimu įkrauti bateriją nuo 0 iki 80 procentų užtrunka tik 50 minučių. Lėtojo įkrovimo režimu iki 100 procentų automobilis įkraunamas per 4 valandas. Tai puikiai dera su greito tempo miesto gyvenimo būdu.

Šiame segmente pirmaujanti intelektuali interaktyvi sistema su 8 colių daugiafunkciniu spalvotu LCD liečiamuoju ekranu užtikrina nuolatinį ryšį kur bekeliautumėte. Keliaviai taip pat gali naudotis nuotoliniu valdymu savo telefono programoje. Automobilyje yra internetinė navigacijos sistema ir realaus laiko EV funkcijų stebėjimo sistema. Vartotojai gali lengvai naudoti tokia funkcijas kaip interneto pramogos, 4G WiFi ar išmanusis balso atpažinimas.

„Renault City K-ZE“ turi PM2.5 jutiklius ir oro kokybės kontrolės sistemą. Ji leidžia įvertinti salono oro kokybę ir automatiškai perjungti oro cirkuliaciją tarp vidaus ir išorės. Toks sveikos ir gaivios salono erdvės užtikrinimas yra į žmogų orientuotos „Renault“ filosofijos dalis.

„Renault City K-ZE“: aukšti saugumo standartai

Elektromobilis gaminamas Kinijoje laikantis griežtų pasaulinių kokybės standartų. Šiame automobilyje skiriama daug dėmesio saugumui – automobilyje pritaikytos pažangiosios „Renault“ elektros technologijos. Patikimą kelionę užtikrina ir jame įdiegtos saugos funkcijos, pavyzdžiui, padangų slėgio stebėjimo sitema (TPMS) ir galinis vaizdas atvaizdavimas.

Gaminamas Kinijoje, skitas Kinijai

Su šia pasauline „Renault City K-ZE“ premjera „Renault“ įmonių grupė žengia į didžiausią ir greičiausiai pasaulyje augančią elektros transporto priemonių rinką.

Praėjus šešiems mėnesiams po to, kai Paryžiaus automobilių parodoje buvo pristatyta įmonių grupės EV koncepcija, Šanchajaus automobilių parodoje šią savaitę pristatomas šeštasis visiškai elektrinis „Renault“ serijos automobilis. „Renault City K-ZE“ bus gaminamas Kinijoje kaip „eGT New Energy Automotive Co., Ltd.“ – bendros „Renault-Nissan-Mitsubishi“ aljanso ir vietinio gamintojo „Dongfeng“ įmonės gaminys.

„Renault“ tikslai Kinijoje

Šanchajaus automobilių parodoje vykusioje spaudos konferencijoje Thierry Bolloré, „Renault“ įmonių grupės generalinis direktorius, pristatė aiškų įmonių grupės planą ir aukštus siekius Kinijoje iki 2022 m. Tikslas – per metus parduoti 550 000 automobilių. Tai yra įmonių grupės „Drive the Future“ plano dalis. Siekdama šio plano tikslų, „Renault“ grupė atverčia naują savo istorijos puslapį Kinijos EV rinkoje pristatydami šį „Renault City K-ZE“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas