Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 29d. 08:52

Pirmoji galingiausia „Porsche“ stotelė Europoje: per 5 minutes – 100 km!

Galingiausia „Porsche“ įkrovimo aikštelė
Porsche nuotr. / Galingiausia „Porsche“ įkrovimo aikštelė

„Porsche“ Leipcige, Vokietijoje, atidarė greitąjį elektromobilių įkrovimą palaikančią aikštelę ir tvirtina, kad „tai yra galingiausia tokia aikštelė visoje Europoje“.

Vokietijos automobilių gamintojas tvirtina, kad bendra šios aikštelės galia siekia net 7 MW.

„Tai reiškia, kad šiuo metu Porsche Leipcige turi galingiausią greitojo įkrovimo aikštelę, kuriai energiją tiekia tik atsinaujinantys energijos šaltiniai“, – tvirtina „Porsche“.

Šiuo metu šioje aikštelėje yra 6 greitąjį įkrovimą palaikantys įkrovikliai (kiekvienas palaiko po 350 kW), 12 nuolatinės srovės įkrovikliai (kiekvienas po 350 kW) ir 4 klientų centre įrengti kintamosios srovės įkrovikliai po 22 kW.

„Aikštelė veikia 7/24 režimu ir yra prieinama visų transporto priemonių klientams“, – teigia „Porsche“ atstovai.

Iki 2020 metų kovo mėnesio šia įkrovimo aikštele galės naudotis visi vartotojai ir tą daryti nemokamai.

Toliau jau „mokėjimai už reikiamą elektros energijos kiekį bus atliekami pasinaudojant standartinėmis paslaugų tiekėjų kortelėmis ir atsižvelgiant į atitinkamas sąlygas.“

„Porsche Leipzig GmbH“ valdybos pirmininkas Gerdas Ruppas sakė:

„Nauja įkrovimo aikštelė, esanti tarp 9, 14 ir 38 greitkelių, žymiai praturtins įkrovimo infrastruktūrą centrinėje Vokietijos dalyje. Čia yra laukiamos visų markių elektrinės ir hibridinės transporto priemonės.

Džiaugiamės, kas su naująja įkrovimo aikštele galime pasiūlyti patrauklių įkrovimo variantų tiek Leipcige ir apylinkėse gyvenantiems elektrinių transporto priemonių savininkams, tiek ir pro čia pravažiuojantiems vairuotojams.“

Vos per 5 minutes galima baterijas įkrauti tiek, kad galėsite nuvažiuoti 100 km.

Šio parko patogumas vartotojui yra tiesiog puikus. Kol bus įkraunama transporto priemonė, klientai galės pasinaudoti Porsche klientų centro paslaugomis, įskaitant istorinių automobilių apžiūrėjimą ir apsilankymą parduotuvėje. Taip pat yra galimybė rezervuotis vietą Leipcigo trasoje ir patirti neišdildomus vairavimo potyrius.“

„Porsche Leipzig“ pardavimų ir rinkodaros vadovas Jensas Waltheris pridūrė, kad siekia, jog įkrovimas Porsche aikštelėje taptų neužmirštama patirtimi.

Įdomus momentas yra ir tas, kad „Porsche“ pati gamina įkroviklius ir tam tikslui turi įkūrusi „Porsche Engineering“ padalinį.

Greito Porsche Turbo Charger techninį sprendimą sukūrė Porsche Engineering padalinys ir jie sukūrė naujus įkrovimo standartus.

Dabar, priklausomai nuo transporto priemonės modelio, vos per 5 minutes galima baterijas įkrauti tiek, kad galėsite nuvažiuoti 100 km.

Visos transporto priemonės su vadinamąja kombinuota įkrovimo sistemos jungtimi (CCS2) gali pasinaudoti greitojo įkrovimo galimybe.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas