TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Populiariausias būdas taupyti vilkikų degalus – vairuotojų mokymai

Taupyklė
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Taupyklė
Šaltinis: Cargonews.lt
0
A A

Vairuotojų taupaus vairavimo mokymai išlieka populiariausia priemonė, siekiant sumažinti kuro sąnaudas. Tokie rezultatai gauti atlikus transporto įmonių apklausą, kurią Europoje organizavo tepalų gamintojas „Mobil“.

Apie 100 transporto operatorių dalyvavo apklausoje. Visi jie pabrėžė nuolat kylančias kuro kainas. Daugiau nei pusė apklaustųjų teigė, kad jiems per pastaruosius metus kuras pabrango apie 10 proc.

14 proc. respondentų įžvelgė 20 proc. pabrangimą, o 30 proc. kuro pabrangimą paminėjo 5 proc. respondentų.

Net 84 proc. apklaustųjų teigė, kad siunčia savo vairuotojus į kursus, kad šie išmoktų taupiau važinėti, be to, ir kitais būdais juos skatina, siekdami taupaus vairavimo.

Kuro tiekimo sistemų priežiūra ir padangų slėgis buvo dar du būdai, paminėti kaip padedantys sutaupyti lėšų degalams. Net 56 proc. žmonių sakė, kad kuro tiekimo sistemų priežiūra yra labai svarbus dalykas, o padangų slėgį paminėjo  54 proc. apklaustųjų.

Telematines sistemas naudoja 46 % apklaustųjų, vilkikų ir puspriekabių aerodinaminius elementus – 24 proc. Tik 14 proc. žmonių naudoja tepalus, kurie gerina variklio darbą ir taupo kurą.

Pirkdami variklių alyvą, 56 proc. žmonių dėmesį skiria kainai. Alyvos kokybei ir kuro sąnaudų sumažėjimui dėl naudojamų tepalų – 37 proc.

Variklio apsauga rūpi trečdaliui, o gamintojo vardas – tik ketvirtadaliui pirkėjų.

Cargonews.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas