Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pradedama „Audi A3 Sportback e-tron“ hibrido gamyba

„Audi A3 Sportback e-tron“
„Audi“ nuotr. / „Audi A3 Sportback e-tron“
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Ingolštato mieste esančioje „Audi“ gamykloje ant surinkimo konvejerio – hibridinis „Audi A3 Sportback e-tron“. Tai pirmasis serijinės gamybos hibrido modelis, sėkmingai integruotas į bendrą gamybos ciklą, Per dieną bus pagaminama po 30 šių įkraunamų hibridinių automobilių. Yra gamybos rezervas dar 20-čiai vienetų, tad esant poreikiui maksimali „Audi A3 Sportback e-tron“ gamybos apimtis gali siekti 50 vienetų per parą.

„Audi A3 Sportback e tron“ – įkraunamas hibridinis automobilis, kuriam judesį suteikia 150 kW (204 AG) bendros galios 1.4 TFSI benzininio variklio ir 75 kW pajėgumo elektros motoro tandemas.

Vertinant pagal tokiems automobiliams taikomą NEDC degalų sąnaudų nustatymo metodiką, 100 km kelio sunaudojama 1,5 litro benzino ir į aplinką išmetama 35 g CO2 vienam kilometrui kelio. Važiuojant vien tik benzininiu varikliu, galima įveikti iki 890 km kelio. Važiuojant vien tik elektra, galima nuriedėti iki 50 km kelio.

„Audi“ nuotr./„Audi A3 Sportback e-tron“
„Audi“ nuotr./„Audi A3 Sportback e-tron“

Gamybos pradžioje susidurta su tam tikrais sunkumais, nes šis modelis gaminamas ant vieno konvejerio su įprastais „Audi A3“. Tad teko papildomai apmokyti ir instruktuoti darbininkus kaip dirbti su elektrine įkraunamo hibrido dalimi, kuria teka aukštos įtampos srovė, visiškai nebūdinga įprastos konstrukcijos automobiliams.

„Darbas su aukštos įtampos sistemomis tapo nemenku iššūkiu gamybos organizatoriams ir nauja patirtimi prie konvejerio dirbantiems darbininkams. Visi susiję darbuotojai buvo tinkamai perkvalifikuoti ir praėjo saugos instruktažą, tad mes visuose gamybos etapuose galime užtikrinti maksimalų įrangos ir darbuotojų saugumą bei produkcijos kokybę”, – komentuodamas minėtas problemas kalbėjo Ingolštato gamyklos direktorius Peteris Kössleris, neslėpęs pasididžiavimo darbščiais ir lanksčiais darbuotojais.

„Audi“ nuotr./„Audi A3 Sportback e-tron“
„Audi“ nuotr./„Audi A3 Sportback e-tron“

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas