Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 19d. 17:02

Pristatė naujas padangų technologijas savavaldžiams automobiliams: praneš apie nukrypimus nuo normos

Savavaldžiams automobiliams pritaikytos naujos padangų technologijos
Gamintojo nuotr. / Savavaldžiams automobiliams pritaikytos naujos padangų technologijos

2019 m. Frankfurto automobilių parodoje be kitų naujienų „Continental“ pristatė ir „Conti C.A.R.E.“ (Connected. Autonomous. Reliable. Electrified. angl.) technologiją, kuri užtikrins reikiamas padangų, naudojamų savavaldžiams elektromobiliams, savybes, rašoma pranešime.

O naudojama drauge su jungliąja „ContiConnect Live“ programa, ši sistema automobilių parkams leis efektyviau prižiūrėti padangas ir sutaupyti lėšų.

Gamintojo nuotr./Savavaldžiams automobiliams pritaikytos naujos padangų technologijos
Gamintojo nuotr./Savavaldžiams automobiliams pritaikytos naujos padangų technologijos

„Conti C.A.R.E.“ technologija naudoja į padangos konstrukciją sumontuotus jutiklius. Jie matuoja protektoriaus gylį, temperatūrą ir slėgį, taip pat fiksuoja pažeidimus. Ši „ContiSense“ stebėjimo sistema informaciją apie padangas siunčia „ContiConnect Live“ programai, kuri, esant nukrypimams nuo normos, leidžia imtis reikiamų veiksmų.

Be to, padangose palaikyti reikiamą oro slėgį leidžia ratuose sumontuotos išcentrinės pompos – ratui sukantis, išorinės jėgos sukuria reikiamą oro slėgį, o „PressureProof“ technologija palaiko reikiamą slėgį ir taip užtikrina mažesnes degalų sąnaudas ir mažesnę CO2 emisiją. Visas perteklinis suslėgtas oras yra kaupiamas ratuose integruotose talpose.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas