Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 7d. 18:16

Renkame „Tautos automobilį 2020“: elegantiškas chuliganas „Hyundai i30 Fastback N“

„Lietuvos metų automobilį 2020“ renka 10-ties autožurnalistų komisija, padedama ekspertų. O „Tautos automobilį“ galite išrinkti jūs, mieli skaitytojai. Balsuokite apklausoje po šiuo tekstu, atiduokite savo balsą.

Jau ketvirtus metus iš eilės 15min skaitytojai turi galimybę išrinkti „Tautos automobilį 2020“. Tai – viena iš 12-os nominacijų. Ne visada tautos balsas sutampa su 10-ties komisijos narių nuomone, todėl „Tautos automobilio“ rinkimai – puiki proga sužinoti, ką galvoja skaitytojai. Rubrikoje „Gazas“ atsitiktine tvarka pristatysime visus pretendentus, o jūs nepamirškite balsuoti.

„Hyundai“ praplėtė galingų N modelių asortimentą ir jį papildė visiškai nauju „Hyundai i30 Fastback N“. Tai antrasis galingas modelis, skirtas Europos rinkai. „i30 Fastback N“ yra pirmasis C segmento penkiaduris galingas kupė, unikalus savo klasėje.

Galingas 2 litrų variklis su turbokompresoriumi išvysto iki 275 AG ir 378 Nm sukimo momentą (padidintos galios režimu). Automobilio galimybes puikiai įveikti posūkius užtikrina elektra valdomas riboto slydimo diferencialas „N Corner Carving Differential“. Jis leidžia posūkį įveikti greitai ir smagiai: nuo sukimo į posūkį momento iki ankstyvo greitėjimo išvažiuojant iš jo.

Elektra valdoma pakaba (angl. Electronic Controlled Suspension (ECS) koreguoja dinamines automobilio savybes posūkiuose, greitėjant ir stabdant.

Štai kaip šį „Hyundai i30 Fastback N“ įvertino konkurso „Metų automobilis“ komisijos narys Dainius Leonavičius:

Susipažinkite su techniniais automobilio duomenimis ir balsuokite apklausoje:

Hyundai i30 Fastback N
Variklis Benzininis
Maks. galia, AG;kW;aps./min. 275;202; 6 000/min.
Maks. sukimo momentas, Nm;aps./min. 378; 1 750 – 4 200/min.
Įsibėgėjimas iki 100 km/val., sek. 6,1
Maksimalus greitis km/val. 250
Degalų sąn. (ES), m/u/v, l/100 km 8,3
Pigiausio modelio kaina EUR 25 990

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas