-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

SAAB kompanijos gelbėjimo planą blokuos Kinija

Kinijos vyriausybė ruošiasi blokuoti SAAB kompanijos gelbėjimosi nuo bankroto planą. Taigi, kompanija jau rytoj gali būti paskelbta bankrutavusia, praneša „Autocar“.
SAAB automobilis
SAAB automobilis / Gamintojo nuotr.
Temos: 1 SAAB

Šiuo metu SAAB kompaniją kontroliuoja teismas. Automobilių gamintojas ruošiasi pateikti prašymą restruktūrizacijai. Jie iki šiol laukia beveik 250 mln. Lt paskolos iš Kinijos kompanijos „Youngman“. Šie pinigai būtų skirti darbuotojų atlyginimams sumokėti.

Taip pat, SAAB kompanija laukia Kinijos vyriausybės patvirtinimo dar vienam sandoriui. „Zhejiang Youngman Lotus Automobile“ ir „Pangda“ kompanijos nori investuoti apie 800 mln. Lt. Galima sakyti, jog šie pinigai išgelbėtų SAAB, tačiau pastaruoju metu Kinijos vyriausybės demonstruojama politika verčia abejoti, ar šie pinigai pasieks Švediją.

„Autocar“ šaltiniai tvirtina, kad kinams gali užkliūti tai, kad sandoryje neužsimenama apie jokias intelektualines nuosavybes. Tie patys šaltiniai teigia, kad buvusiems SAAB šeimininkams „General Motors“ pavyko kinus įkalbinti patvirtinti jų sandorį tik todėl, kad jame figuravo „Epsilo“ platformos duomenys.

Na, o pačioje Švedijoje nuotaikos taip pat ne kokios. SAAB bylos administratorius panašu, kad sprendimą dėl kompanijos ateities priims dar nesulaukęs Kinijos vyriausybės sprendimo.

Taigi, gali būti, kad jau trečiadienį pranešime jums žinią apie SAAB įmonės bankrotą. Gaila, tačiau Švedijos vyriausybė jau yra sakiusi, kad SAAB negelbės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius