Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 4d. 11:42

Vilniuje kyla 12 mln. litų vertės „Scania“ aptarnavimo ir prekybos centras

„Scania“ vilkikai
„Scanpix“ nuotr. / „Scania“ vilkikai
Sunkvežimių ir autobusų gamintojo „Scania“ atstovės UAB „Scania Lietuva“ kuriamo modernaus sunkvežimių ir autobusų prekybos, aptarnavimo ir remonto centro pirmasis įgyvendinimo etapas sėkmingai užbaigtas. Jo metu Vilniuje, Lentvario g. 14B, iškilo administracinės ir gamybinės patalpos su sandėliais bei dvi šiuolaikiškos remonto bei aptarnavimo linijos. Statybos darbai atlikti per penkis mėnesius.

Projektą, kurio bendra vertė siekia 11,8 mln. litų, vykdo Suomijos koncernui priklausanti viena didžiausių statybos paslaugų grupių Lietuvoje AB „YIT Kausta“. Planuojama, kad naujasis „Scania“ sunkvežimių bei autobusų aptarnavimo ir prekybos centras duris atvers dar 2012 m. vasarą. Antrojo statybų etapo metu ketinama nugriauti seną „Scania Lietuva“ priklausantį pastatą ir jo vietoje įkurti šiuolaikiškus standartus atitinkančias sunkvežimių ir autobusų remonto bei aptarnavimo dirbtuves.

„Šis projektas leis išplėsti „Scania Lietuva“ teikiamų paslaugų spektrą ir užtikrinti geresnę aptarnavimo kokybę. Naujas prekybos, aptarnavimo ir remonto centras padės pamatus tolimesnei mūsų veiklos plėtrai“, – teigia „Scania Lietuva“ regiono vadovė Asta Petrašiūnienė.

Naujasis centras išsiskirs moderniomis prekybos, ekspozicijos bei sandėliavimo patalpomis, pažangia technikos aptarnavimo sale bei jaukiais laukiamaisiais. Taip pat – šiuolaikiškais architektūriniais sprendimais, kurių autorė – architektė Jūratė Augaitytė. 

„Šį projektą „Scania Lietuva“ brandino jau seniai, todėl labai vertiname, kad jį įgyvendinti buvo patikėta būtent mūsų bendrovei. Sėkmingai atlikti pirmo statybų etapo darbai įrodė, kad pasitikėjimą pateisinome“, – sako bendrovės AB „YIT Kausta“ generalinis direktorius Kęstutis Vanagas.

Bendras „Scania Lietuva“ sunkvežimių bei autobusų prekybos, aptarnavimo ir remonto centro pastato plotas sieks 2745 kv. m. Jame bus parduodami nauji ir naudoti „Scania“ sunkvežimiai bei autobusai, vykdomas jų aptarnavimas tiek garantiniu laikotarpiu, tiek jam pasibaigus. Planuojama, kad naujasis centras galės aptarnauti iki 6 000 automobilių per metus arba 20-30 – per dieną. Jame veiks 1 diagnostikos, 1 aptarnavimo ir 4 remonto linijos, kurių ilgis sieks po 30 metrų, bei plovykla.

Siekiant greičiau ir tiksliau atlikti darbus, naujose dirbtuvėse bus įrengti atskiri barai: ratų montavimo-balansavimo, kuro aparatūros ir elektros įrangos, agregatų remonto, tachometrų patikros bei akumuliatorių įkrovimo. Darbus ketinama vykdyti dviem pamainomis.

„Scania Lietuva“ sunkvežimių bei autobusų prekybos, aptarnavimo ir remonto centro sklype planuojama įrengti 25 stovėjimo vietas sunkvežimiams ir 10 vietų – lengviesiems automobiliams. Papildomai bus įrengtos ir 15 lengvųjų automobilių stovėjimo vietų už sklypo ribų. „YIT Kausta“ ne tik atliks visus statybos darbus, bet ir sutvarkys bei apželdins centro teritoriją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas