Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 12, 15:24

„Volkswagen“ ir vėl praneša apie DSG transmisijų defektus – šįkart Australijoje ir Naujoje Zelandijoje

Automobilių pramonės gigantė „Volkswagen“ praneša, kad Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje bus atšaukiami automobiliai su septynių laipsnių DSG pavarų dėžėmis.
„Volkswagen“ DSG pavarų dėžės pjūvis
„Volkswagen“ DSG pavarų dėžės pjūvis / „Volkswagen“ nuotr.
Temos: 1 Volkswagen

Praėjus vos parai po „Volkswagen“ pranešimo, taip pat pasielgė ir tokias transmisijas naudojančios „Audi“ ir „Škoda“ kompanijos tame pačiame regione.

Teigiama, kad bus atšaukiami „Caddy“, „Golf“, „Jetta“, „Polo“ ir „Passat“ modeliai, gaminti nuo 2008-ųjų birželio iki 2011-ųjų rugsėjo.

„Brokuoti elektroniniai transmisijų valdymo blokai gali privesti prie didelių galios nuostolių“, – pranešama „Volkswagen Group Australia“ išplatintoje žinutėje. Australijoje bei Naujojoje Zelandijoje bus atšaukta apie 26 tūkst. mašinų.

Tai – jau ne pirmas toks VW vardo reputaciją teršiantis įvykis šiais metais. Antroje kovo mėnesio pusėje „Volkswagen“ atšaukė net 384 tūkst. automobilių Kinijoje, o gegužę 91 tūkst. modelių Japonijoje. Taigi, beveik pusė milijono šios markės automobilių su brokuotomis DSG pavarų dėžėmis Vokietijos kompanijai atneš didelius nuostolius – sunkiai gyjančią žaizdą gamintojo įvaizdyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas