Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 29d. 13:43

1006 km lenktynėms besiruošiantis A.Rusteika: „Tikėtis pergalės ir po 14 metų nedrąsu“

„Porsche Club by LG OLED“ komanda
Organizatorių nuotr. / „Porsche Club by LG OLED“ komanda

Treti metai paeiliui nekintanti komandos sudėtis, tas pats automobilis ir dar atkaklesnis ryžtas nugalėti – tai „Porsche Club by LG OLED“ komandos narius, verslininkus Aurelijų Rusteiką, Arūną Tumą, Marių Bartkų ir Mantą Janavičių siejantys bei cementuojantys bruožai, rašoma pranešime.

Jau liepos 15-ąją šis ketvertukas pateiks savo ekipos kovinį ginklą „Porsche 911“ „Aurum 1006 km lenktynių“ techninei komisijai ir, sulaukę teigiamo verdikto, pradės tiesioginį pasirengimą svarbiausiam metų egzaminui.

Iš visų šios komandos narių tituluočiausias – A.Rusteika, prieš keturiolika metų, 2006-aisiais kartu su Giedriumi Tomu Jarmalavičiumi, Arūnu Bartusevičiumi ir Jonu Gelžiniu su „Porsche 996 GT3“ pirmi kirtę prestižinių lenktynių finišą.

„Šios akimirkos, nuo kurios jau prabėgo 14 metų, nepamiršau ir šiandien, nes tokios pergalės tiesiog neįmanoma pamiršti, – sako A.Rusteika. – Tačiau jėgų dar užtenka pergalei, o džiaugtis ja iškart – jau nebelieka“.

Aurelijus bemaž prieš du dešimtmečius automobilių sporte debiutavo būtent Palangoje. Čia po garsiosios pergalės varžėsi ir dar ne vienose lenktynėse, tačiau tokio skambaus laimėjimo pakartoti nebepavyko. Kodėl?

Organizatorių nuotr./Aurelijus Rusteika
Organizatorių nuotr./Aurelijus Rusteika

„Visgi mes esame pirmiausia verslininkai, savo laisvalaikį skiriantys didžiajam pomėgiui – automobilių sportui, – sako A.Rusteika. – Nepamirškime ir kad kasmet vis labiau kyla kokybinė „Aurum 1006 km lenktynių“ kartelė, vis daugiau profesionalių sportininkų varžosi trasoje, todėl, net ir labai gerai atlikus namų darbus, nugalėti darosi vis sunkiau“.

A.Rusteika negaili komplimentų didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse tituluojamoms „Aurum 1006 km lenktynėms“ ir jų rengėjams, suradusiems patrauklų renginio modelį. Jis neslepia, jog matuotis lenktynininko kombinezoną ir jį patį paskatino būtent šios lenktynės, savitą, tik joms būdingą aurą įgavusios jau po kelių pirmųjų bandymų.

Komandos draugui pritaria ir jo bendraamžis, 55-erių Arūnas Tuma, kurio didžiausias laimėjimas – 2019 m. Palangoje iškovota antroji vieta klasėje ir tokia pat pozicija, laimėta Rygoje 6 val. lenktynėse.

Organizatorių nuotr./Arūnas Tuma
Organizatorių nuotr./Arūnas Tuma

„Esame susistygavę, drauge lenktyniaujame jau treji metai, o šiemet dar ir į mūsų automobilį pavyko „įpūsti“ ir daugiau galios, todėl viskas turėtų būti gerai“, – sako optimistiškai nusiteikęs A.Tuma.

Visi komandos sportininkai pasirengimo „Aurum 1006 km lenktynėms“ procesą kartu pradėjo birželio viduryje Estijoje, „auto24ring“ trasoje Pernu mieste.

Liepos pradžioje ekipos lenktynininkai planuoja pasirengimą tęsti ten pat, o mėnesio viduryje kartu su visais kitais lenktynių dalyviais, Palangoje.

Kokia pozicija „Aurum 1006 km lenktynėse“ nenuvils „Porsche Club by LG OLED“ komandos vadovo ir ekipos narių?

„Bet kuri vieta ant podiumo“, – sako Arūnas.

– Klasėje ar bendrojoje įskaitoje?

„Būtų gerai ir ten, ir ten...“ – viltingai nusiteikęs A. Tuma.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

11:55
26:29
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas