Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 04, 14:26

A.Gelažninkas gerina pozicijas „vienišių“ klasėje: pirmas ir iškovojęs dar 4 minutes

Arūnas Gelažninkas („Orion Dakar Team“) po trečiosios ralio dienos iškovojo papildomas 4 minutes „Original by Motul“ klasėje ir toliau išlieka pirmas.

VISOS DAKARO NAUJIENOS IR REZULTATAI

Diena buvo labai šalta, o greičio ruožas labai greitas.

„Šiandien buvo ramesnė diena, važiavau galbūt ne taip intensyviai, kaip galėčiau. Klaidų išvengiau, – po finišo pasakoja motociklininkas.

– Greičio ruožas šįkart pasižymėjo daug smėlio, buvo išties greitas. Galvojau apie tai, kaip neprarasti pozicijų, ir buvau maloniai nudžiugintas, kai sužinojau, kad pavyko laimėti dar kelias papildomas minutes savo persvarai prieš artimiausią konkurentą.“

Antradienį lenktynininkai Dakaro ralyje nuvažiavo iš viso 635 km – 380 km iki starto bei po finišo ir 255 km greičio ruožo (kuris turėjo būti 368 km, bet buvo sutrumpintas).

Anot lenktynininko, buvo sunku mėgautis važiavimu – tam trukdė šaltis, kuris nepradingo net ir greičio ruožo metu.

„Tai buvo trumpiausias greičio ruožas iš visų pastarųjų dienų, bet man jis – kol kas sunkiausias važiavimas šių metų lenktynėse. Nepaisant to, norisi į viską žvelgti pozityviai: būna lengvų dienų, būna ir sunkesnių, ralis ilgas ir svarbu tinkamai paskirstyti jėgas“, – sako Arūnas.

Rytoj laukia ketvirtoji Dakaro ralio diena. Organizatoriai ir vėl paruošė sudėtingą ir sunkų greičio ruožą.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas