Alytuje duotas startas „Žiemos taurės“ slalomo varžybų serijai

Alytaus autoklubo iniciatyva trys žiemos renginiai, skirti automobilių vairuotojams, sujungti į vieną Alytaus „Žiemos taurę“. Ją sudaro „Akula LT“, Alytaus autoklubo ir nuotykių parko „Tarzanija“ organizuojami etapai.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Giedriaus Masalsko nuotr.

Pirmasis etapas, organizuojamas „Akula LT“, dalyvius prie starto linijos sukvietė sausio 10-ą dieną. Čia „Žiemos taurės“ seriją pergalingai pradėjo Alytaus autoklubo ekipa.

Priekine ašimi varomų automobilių įskaitoje antą vietą iškovojo LAS taurės ralio varžybose aukštus rezultatus demonstruojantis Vaidas Karašauskas su „Honda Civic“. Komandai taškų pelnė ir šeštą vietą užėmęs ir mažiausiai patirties turintis Donatas Jankauskas, vairavęs „Opel Astra“. Šioje klasėje kova virė tarp 20-ies dalyvių.

Giedriaus Masalsko nuotr./Varžybų akimirka

Galine ašimi varomų automobilių klasėje nugalėtoju tapo nuo pat starto iki finišo be klaidų važiavęs ir stabilų tempą demonstravęs Karolis Blėdis su BMW 328. Jis artimiausią oponentą aplenkė net 27 sek.

Labiausiai žiūrovų akį džiugino keturių varomų ratų įskaitos dalyviai. Geriausiai čia pasirodė LAS ralio taurės absoliučios įskaitos prizininkas Kęstutis Bielevičius, kuris trasą įveikė „Subaru Impreza“ automobiliu. Antros vietos prizininką lyderis įveikė net 33 sek.

Trečią vietą iškovojo daugkartinis LAS ralio etapų bei 2010-ųjų metų absoliutus LAS taurės čempionas Mantas Gudžiauskas. Jis šį kartą nepasikuklino trasą įveikti iš mamos pasiskolintu „Audi A4“ automobiliu.

Užtikrintas Alytaus autoklubo komandos narių pasirodymas ekipai garantavo pirmą vietą komandų įskaitoje. Antra vieta čia atiteko „Gelžinio ratų“, o trečia – „Autoakimirkos“ ekipoms.

Kitas etapas numatytas sausio 24-ą dieną. Tądien dalyvius sukvies Alytaus autoklubo jau daugiau nei 20 metų be pertraukų organizuojamos varžybos „Alytaus žiema 2015“. Trečiasis etapas planuojamas vasario 7-ą dieną nuotykių parke „Tarzanija“.

Daugiau informacijos apie varžybas galima rasti Alytaus autoklubo interneto svetainėje.

Už varžybų nuotraukas GAZAS.LT dėkoja skaitytojui Giedriui Masalskui.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas