Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 10d. 15:26 , Atnaujinta: 2019 sausio 10d. 15:55

Antanas Juknevičius: „Paskutinę akimirką nusišypsojo laimė, bandysime spėti į startą“

Antano Juknevičiaus automobilis
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr. / Antano Juknevičiaus automobilis

Ketvirtadienis jau nuo ankstaus ryto Arekipoje – itin permainingas. Apie pasitraukimą iš Dakaro paskelbusi „CRAFT bearings“ komanda neslėpė nusivylimo, nuliūdo ir gerbėjai Lietuvoje. Visgi kone iškart po liūdno interviu, kaip sakė Antanas Juknevičius, tikriausiai įvyko stebuklas ir atsirado vilties, kad komanda dar sužibės šių metų Dakare.

Antanujinta 15:48 val.

Pirminiais duomenimis, į „CRAFT bearings“ komandos bolidą įkritusią mažytę detalę rasti pavyko. Mechanikai skuba surinkti variklį.

A.Juknevičius patvirtino, kad yra vilties stoti prie starto dar šiandien. Pilotas pasakojo, kad mechanikai stengsis variklį surinkti per ateinančią valandą.

„Negalime pavėluoti į startą, bet prie automobilio dirba geriausi Lietuvos mechanikai“, – aiškino komanda.

Liūdnos naujienos

A.Juknevičius pasakojo, kad nors ir buvo dėtos visos pajėgos, kad automobilio variklis būtų sutvarkytas, visgi laiko buvo per mažai, kad komanda galėtų laiku pasiekti startą.

„Turim pusantros valandos iki starto ir kol kas tai yra nerealu. Radome priežastį ir buvo taip, kaip aš ir įtariau – buvo „prapūsta“ variklio galvos tarpinė. Tad mes niekur nebūtume nuvažiavę“, – pasakojo A.Juknevičius.

Pilotas taip pat papasakojo, jog iš esmės mechanikai surinkti variklį butų spėję, tačiau nelaimingas atsitikimas, kai į variklio vidų įkrito mažytė metalinė detalė, inžinierius privertė variklį išrinkti iš naujo.

„Mes su Dariumi nutarėme taip, kad dėl rezultato važiuoti jau nebegalime, bet labai gerai, kad šiemet yra „Dakar Challenge“ – leidimas startuoti, jei dėl gedimo pirmoje Dakaro pusėje pasitrauki. Tai galėsime startuoti ir pusėje Dakaro. Dabar mes galime per dvi dienas susitvarkyti automobilį ir startuoti antroje Dakaro pusėje“, – aiškino pilotas.

A.Juknevičius taip pat užsiminė, kad tokiu atveju galės padėti kitiems lietuviams važiuojantiems Dakare.

„Galėsime padėti tiek Vaidui, tiek Benui išsaugoti jų geras pozicijas. Nes jei jie susidurs su gedimu, tai nieks prie jų taip greit neprivažiuos, o mes būsime trasos viduje. Mums tai bus gera treniruotė, kuri padės ateities Dakaruose. Tai labai gera patirtis, kurios niekur nenusipirksi“, – sakė A.Juknevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas